Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vaikams, su vaikais ir dėl vaikų

Kasdien dedame visas jėgas, kad apgintume onkologinėmis ligomis sergančius vaikus nuo skausmo, baimės, socialinės atskirties ir kitų negandų. Artėjančios birželio 1-osios – Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga norėjome dar kartą stabtelti, pažvelgti kiekvienam mažajam kovotojui į akis, tvirtai apkabinti ir pasakyti, kad buvome, esame ir visada būsime šalia.

Tad ne veltui mūsų rankose dvi ypatingos knygos – nuostabus pasakojimas apie besąlygišką tėvų meilę Debi Gliori knygoje „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų” ir klasika, kurios lapus verta versti kiekviename gyvenimo etape, Antoine de Saint-Exupery „Mažasis princas“. Prie knygos dar pridedame ir puodelį mėgstamam gėrimui – arbatai, sultims, o gal net limonadui.

Linkime, kad ši simbolinė dovana padėtų jaukiai praleisti LAIKĄ kalbantis su mama ar tėčiu arba svajojant po žvaigždėtu dangum. Linkime patirti LAIKĄ, kai kyla daugybė klausimų ir koks didis džiaugsmas apima, kai surandi atsakymus.

Dėkojame Živilei, kuri šias dovanas įpynė į LAIKĄ kartu kuriant rankdarbius. Juk nėra nieko svarbiau už draugystę… O mes dar kartą tariame žodžius iš Debi Glori knygos: „Mylėsiu visada tave, kad ir kas nutiktų“.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums