Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Mykolas

 Esu Mykolas Širvinskas. Šiuo metu man yra 21-eri. Vaikystėje sirgau onkologine liga – ūmine limfoblastien leukemija.

Man ligą Santariškių ligoninėje diagnozavo 2013 m., rugpjūčio 13 dieną. Tuo metu man buvo 13 metų ir ėjau į 7 klasę. Gydymas, laikęs mane ligoninėse ir namie, truko daugiau nei metus. Pasiekus remisiją, man pavyko sparčiai pasivyti ir integruotis atgal į mokyklą, sportą ir įprastą gyvenimą.

Šiuo metu esu trečio kurso studentas Anglijos Niukaslo universitete, ir tuo pačiu dirbu programuotoju įmonėje, kurioje kuriame įrankį̨, lengvinantį darbą̨ finansininkams. Dabar domiuosi technologijomis, programavimu, neretai prisėdu ir prie kompiuterinių žaidimų. Neseniai pradėjau domėtis muzikos prodiusavimu. Vasarą su draugais sėkmingai suorganizavome kelis elektroninės muzikos renginius, tad tikimės daugiau galimybių̨ ir ateityje.

Norėčiau visiems, kurie šiuo metu eina gydymo keliu, palinkėti ištvermės ir daug sveikatos. Kai aš sirgau, man padėdavo prasiblaškyti kompiuteriniai žaidimai, filmai ir muzika. Taigi labai linkėčiau ir tau atrasti kokį nors užsiėmimą̨, į kurį pavyksta pasinerti ir nukreipti dėmesį̨ nuo skausmo ir negalavimų.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums