Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Tarptautinė vaikų, sergančių leukemija, savaitė Turkijoje

Gegužės 26 – birželio 1 d. Turkijos miestuose – Ankaroje ir Antalijoje – vyksta LOSEV fondo organizuojama Tarptautinė vaikų, sergančių leukemija, savaitė. Tai jau šeštas kartas, kai LOSEV – vaikų, sergančių leukemija, fondas – į Turkiją pakviečia vaikus ir jų mamytes iš viso pasaulio. 

Šiais metais į renginį, organizatoriams nutapiusi paveikslą su laivais, dalyviams – atvirukus su informacija apie Lietuvą ir pasiruošusi papasakoti apie savo šalį, išvyko ir mūsų Simona su mama! 

Savaitę truksiančio renginio metu vaikai ir jų mamos turės galimybę pasidalinti savo patirtimi apie ligos eigą, jos gydymą, savo jausmais ir išgyvenimais. Taip pat dalyviai kartu aplankys istorines vietas, pasigrožės Turkijos gamta. Organizatoriai tiki, kad šio renginio metu užsimezgusių draugysčių tinklas visame pasaulyje padės dar aktyviau kovoti su leukemija.

 Mums labai džiugu, kad šiais metais išsipildė Simonos svajonė – pamatyti Turkiją. Tikimės, kad Simona ir jos mamytė iš Turkijos parsiveš ne vien žinių, kaip kitose šalyse vaikai kovoja su šia liga, bet taip pat ir nuostabių įspūdžių bei suras daugybę naujų draugų! 

 Dėkojame LOSEV fondui už ypatingą galimybę dalyvauti šiame tarptautiniame renginyje, už rūpestį ir dėmesį viso pasaulio vaikams, sergančiais leukemija.

Nuoširdžiai dėkojame VšĮ Vilniaus universiteto vaikų ligoninės onkohematologijos skyriaus vedėjui A.Savinui ir doc. L.Ragelienei už pagalbą ruošiantis kelionei.

Dėkojame Turkijos ambasados Lietuvoje trečiajai sekretorei Hande Sari už ypatingai malonią organizacinę pagalbą.

Giliausią ir šilčiausią padėką už tarpininkavimą, organizavimą, už visą suteiktą pagalbą ir atvertą širdį reiškiame Lietuvos ambasados Turkijoje patarėjui Ričardui Šlepavičiui ir atašė Dalijai Ignatavičiūtei.

Kelionės akimirkos Foto galerijoje – Simona Simonos viešnagė Turkijoje

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums