Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Trečioji medikamentų siunta

Trečioji medikamentų siunta vakar pasuko link Lvivo. Iš ten ji keliaus į Poltavą. Linkime Mildai ir Vaidui saugios kelionės, tyliai spaudžiame kumščius, kad nekiltų nenumatytų problemų.

Laukdami, kol siunta pasieks galutinį tikslą, dar kartą žemai lenkiamės visiems, surėmusiems pečius dėl mažųjų Ukrainos kovotojų. Pirmiausiai, šiltų dėkingumu apkabiname Tatjaną, kuri nenuilsdama gelbsti savo šalies vaikus ir suaugusius. AČIŪ tariame Vilniaus vaikų ligoninės Vaikų onkohematologijos skyriaus gydytojams, pastūmėjusiems šiai prasmingai iniciatyvai.

Begalinį dėkingumą reiškiame „Rugutės“ ilgamečiams draugams Švedijoje Stefan Espersson, Japonijoje Yuko Yamasaki, Hisayuki Sakamizu, Čikagoje moterų klubui „Alateja“, Norvegijoje Povilui Rutkauskui, Ačiū už stiprius, rūpestingus pečius į kuriuos galime atsiremti.

Nuoširdžiai dėkojame Editai, atsiuntusiai slaugos priemonių – vieno iš efektyviausių skalavimo skysčių Caphosol ir medicininio lipnių klijų valiklio NILTAC. Kilusius gaisrus burnytėse būtina gesinti net karo sąlygomis.

Šilčiausią apkabinimą siunčiame Gintarinės vaistinės (Rygos g. 1) vaistininkui Jokūbui Malikėnui (Jokūbas Malikėnas) už kantrybę ir užsakytus medikamentus.

Dėkojame JUMS – RĖMĖJAMS, visiems palaikantiems šią iniciatyvą! Ačiū, kad tapote taikos, vienybės ir vilties simboliu, begaliniu rūpesčiu apgaubusiu Ukrainos vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums