Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Susitikimai sušildo

Susitikimai sušildo ir leidžia pajusti vienybę stengiantis užtikrinti reikiamas gydymo sąlygas kiekvienam onkologine liga sergančiam vaikui. Vakar „Rugutės namų“ duris atvėrėme „LKL akademija powered by Citadele“ atstovei Elzei, nešinai kolektyvo dovana – stalo žaidimais ligoninių palatose esantiems vaikams. Pasinėrę į žaidimus vaikai galės pamiršti per dieną patiriamus rūpesčius bei skaudulius ir tiesiog mėgautis laiku su mama, tėčiu ar palatos draugu. O gal net bus proga surengti tarppalatines varžybas!

Beje, pokalbio metu Elzė mus labai maloniai nustebino pasidalindama, kad prieš septynerius metus yra lankiusis „Rugutės namuose“. Tuomet dar būdama paauglė kartu su mama margino malūnėlių kotelius „Palankaus vėjo malūnėlių“ dirbtuvėse. Įsitikinome, kad džiaugsmas atliekant gerus darbus širdyje išlieka labai ilgai ir verčia juos kartoti ir kartoti!

Šiltai dėkojame visam „LKL akademija powered by Citadele“ kolektyvui už vaikams padovanotą gerą nuotaiką ir glėbį puikių emocijų, kurias patirs žaisdami! Juk jau ne kartą įsitikinome, kad teigiamos emocijos yra būtina sąlyga sėkmingoje kovoje su liga…

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums