Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ilgametė fondo savanorė Diana dalinasi mintimis apie savanorystę

Pirmą kartą apie „Rugutę“ išgirdau, kai draugė papasakojo apie stebuklingas „Palankaus vėjo malūnėlių“ dirbtuvėles. Papasakojo apie dirbtuvėlių magiją, kur laikas sproginėja spalvotais burbulais, kur atrandi kitokį save ir dar padedi onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Taip atėjau į nuostabius „Rugutės namus“, kurių durys atsiveria su didele meile ir šiluma visiems, kas į jas beldžiasi. Atėjau ir supratau, kad liksiu ilgam! Ir štai, jau 11 metų džiaugiuosi būdama „Rugutės“ šeimos dalimi. Didžiuojuosi galėdama prisidėti prie pačių drąsiausių pasaulyje mažųjų Kapitonų kelionių per audringas ligos jūras!

Manęs dažnai klausia, kodėl taip ilgai savanoriauju šiame fonde? Atsakymas paprastas, nes fondas „Rugutė“ – tai ne tik finansinė parama sergantiems vaikams ir jų šeimoms, tai ne tik vaistai ir gyvybiškai svarbūs tyrimai, tai ne tik psichologinė parama ir palaikymas, tai kur kas daugiau! „Rugutė“ – tai milžiniška meilė! Tai – gryniausias tikėjimas sėkme! Tai – visapusiškas rūpestis bei amžina draugystė! Tai – atsidavimas ir niekada neblėstanti viltis! Tai – amžina kelionė darant didelius stebuklus mažuose gyvenimuose!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums