Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Belltu tour

2020 metų lapkritį išgirdome apie lietuvės Erikos ir belgo Remio įkvepiančią idėją – Remi suplanavo dviračiu važiuoti iš Belgijos į Lietuvą , o kelionės metu rinkti paramą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
Liepos pradžioje sulaikę amą stebėjome, kaip Remi išvyko iš Gento miesto vakarų Belgijoje, įveikė visus pakeliui iškilusius iššūkius ir pasiekė Lietuvą diena anksčiau nei planavo. 1632 km vaikinas įveikė per 8 dienas!
 
Pirmieji keliautojus pasveikino Enrikas ir Gustas Kalvarijos miestelyje. O vakar jau mes išskubėjome į susitikimą su šiais nuostabiais jaunais žmonėmis, palydėjome juos į Santaros klinikų kiemelį, kur pušų pavėsy šnekučiavomės su Vaikų onkohematologijos skyriaus vedėja dr. Goda Vaitkevičiene ir Vaikų onkohematologijos skyriaus vaikus atstovavusiu Bernardu. Pokalbio metu berniukas prisipažino, kad ir jis labai mėgsta minti dviratį. Ir tada Remi mus dar kartą nustebino – netikėtai įteikė mažajam gerbėjui savo dviratininko batus!!! Net neabejojame, kad tai ne paskutinis jų susitikimas ir mes dar išvysime naujuosius draugus kartu minančius dviračio pedalus.
Iš visos širdies esame dėkingi skyriaus vedėjai dr. Godai Vaitkevičienei už tai, kad visus šalia esančius apgaubia šiluma ir draugyste bei už tai, kad visada randa laiko pasidžiaugti ir įvertinti visų pastangas prisidėti prie mažųjų kovotojų gydymo.
 
Vėliau susėdome puodeliui arbatos „Rugutės“ namuose, kur sulaukėme kilnios dovanos – Remi perdavė 4000 eurų paramą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
 
Nuoširdžiai dėkojame nuostabiesiems Erikai ir Remi! Lai Jūsų entuziazmas ir didelės širdys ir toliau veda didelių darbų link!
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums