Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

#PyragasRugutei

Tai stebuklingas rudens laikas, kai mūsų širdis apgaubia Jūsų rankomis keptų pyragų kvapas, kuomet jaučiame nuoširdžią draugystę, gilų rūpestį ir šildantį gerumą.

Kartu su ilgamečių fondo rėmėjų „Jaukių namų“ (Salonas Jaukūs Namai / Cosy Homes) simboliu Laimiaragiu kviečiame kepti pyragus, dalintis su kolegomis ir atjautos bangą skleisti vis tolyn ir platyn. Lai mažytis saldus gabalėlis virsta medikamentų dėžute, burnos skalavimo skysčio pakuote, odos priežiūros priemone ar tuo, kas gelbsti vaikus jų gydymo kelyje.

Sakoma, kad dalinimasis maistu suartina. Bet kai dalinamasi namuose su meile keptais, nenusakomai kvepiančiais pyragais ir turint prasmingą tikslą – ištiesti pagalbos ranką vaikams, einantiems onkologinės ligos keliu, tai artumo ir bendrumo jausmas yra nepaprastai stiprus ir pasklinda daug plačiau, nei galime tikėtis

Pyragais kvepiančią paramą galite pervesti:

Būkime kartu ir lai jūsų namai kvepia vaniliniais atjautos pyragais! Dalinkitės nuotraukomis, žymėkite jas #PyragasRugutei, kad galėtume nors iš nuotraukų užuosti pyragų kvapą.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums