Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Prasmingų 2023-ųjų!

Tiksint paskutinėms šių metų minutėms skaičiuojame nuveiktus darbus. O jų išties daug – nuolat iš palatos į palatą, iš vienų namų į kitus, netgi iš vienos šalies į kitą nešėme viltį ir galimybę sveikti, neskaičiuodami dalinome apkabinimus ir palaikymo žodžius, nepavargdami siuntėme palankų vėją kiekvienam mažajam kovotojui. Patyrėme ir labai sunkių akimirkų, kai sukaupę visas jėgas stengėmės būti ramybės ir atjautos pripildyta užuovėja.

Su virpuliu širdyje skaičiuojame, kiek daug šiuose darbuose turėjome pagalbininkų ir palaikymo. Nepaprastai vertiname kiekvieną draugystę, besitęsiančią metai iš metų. O kiekvieną naujai įstojusį į draugų ratą priimame kaip didžią dovaną iš paties Dangaus. Juk draugystė yra didžių darbų pagrindas.

Tad iš visos širdies dėkojame visiems ir kiekvienam, kurį šiemet sutikome ir apkabinome. Visi esate mūsų mokytojai, padedantys augti. Esate tvirtybės ir stiprybės šaltiniai. Esate tie, kas priverčiate kasdien eiti į priekį ir siekti užsibrėžto tikslo

Šiąnakt visi kartu gausime dovanų dar 365 dienas. Linkime šią dovaną priimti atvira širdimi ir drąsiai pasitikti naujus iššūkius bei nuotykius! Būkite stiprūs, sveiki, pasitikintys savo jėgomis, nebijantys padėti, o kai reikia – paprašyti pagalbos, būkite užuovėja pavargusiam ar išsigandusiam, bet kai sunku, būtinai prisiglauskite prie draugo. 

Gražių 2023-iųjų metų!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums