Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Pirmasis koncertas „Lietuva-Japonija“ įvyko!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Dėkojame moterų chorui iš Japonijos „Sendai“ (vadovė Hiroko Saito) ir mišriam chorui iš Vilniaus „Sonoros“ (vadovė Valerija Skapienė) už gražią tautų bendrystę, susivienijusią kilniam tikslui – besąlygiškai ir nuoširdžiai pagalbai sergantiems vaikams.
 
Šiltai dėkojame Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijos (JALFA) ir generaliniam sekretoriui p. Hisayauki Sakamizu perdavusiam asociacijos narių paramą 1850 eur. Dėkojame kompozitoriui Yuki Ando už paramą ir žinojimą, kad net ir labai toli – Tekančios Saulės šalyje – vaikai turi tikrų, ištikimų draugų ir linkime sveikatos.
 
AČIŪ tariame klausiusiems, aukojusiems ir pasidalinusiems gerumu. Koncerto metu onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams paaukojote 435 eurus.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.