Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Paskutinis iššūkis – spindulinė terapija

Su Auguste esame pažįstami nuo 2019 metų, kada mergaitė pirmą kartą keliavo leukemijos gydymo keliu. Įveikusi išbandymus Augustė grįžo į įprastą gyvenimą bei išsiilgtų bendraamžių būrį. Tačiau ramybė truko neilgai. 2021 metų rugpjūtį šeima išgirdo, kad liga atsinaujino ir teks leistis į antrąją leukemijos gydymo kelionę. Vėliau paaiškėjo, kad antrasis kelias buvo daug sunkesnis – teko praleisti ilgas savaites ligoninėje belaukiant, kol pakils žemi kraujo rodikliai ir bus galima atlikti visas reikalingas gydymo procedūras. Visgi žingsnis po žingsnio priartėjo ir šios kelionės finišas. Praėjusią savaitę sukapsėjo paskutinieji vaistų lašiukai ir liko pats paskutinis iššūkis – spindulinė terapija.

Labai norėjome apdovanoti Augustę už tiek daug įveiktų šio sunkaus kelio atkarpų ir įkvėpti drąsos paskutiniajam išbandymui. Išrinkti prizą buvo visai nesunku, nes pati Augustė mums pašnibždėjo norą – būti mama. Su džiugesiu ieškojome pačios gražiausios lėlės ir skubėjome į susitikimą. Tą dieną net lietus nesutrukdė šiltai apsikabinti ir trumpai pasišnekučiuoti.

Auguste, esi tikra stipruolė ir narsuolė su didele ir nepaprastai gyvenimą mylinčia širdele! Tad nusišypsok, įkvėpk ir narsiai ženk šios kelionės finišo link, o mes tau siųsime palankų vėją!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums