Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Ingos,

vestuvių planuotojos parama

„Pats laikas pasidalinti nuostabia žinia! Daug metų brandinau norą padėti vaikams, kurie narsiai kovoja už išlikimą šioje Žemėje, bei jų tėvams, kuriems reikalinga begalinė stiprybė ir palaikymas vaiko kovos kelyje. Sakoma, kad mintys materializuojasi. Ačiū sakau tiems, kurių dėka su savo noru ir idėja atėjau į „Rugutės namus“, pas mielą fondo šeimininkę ir vadovę Editą. Esu laiminga, nes gera daryti gera. Laiminga, kad turiu jaunųjų palaikymą šios idėjos išpildymui, laiminga, kad mes, vestuvių siautulyje, visi kartu galime pasidalinti savo džiaugsmu ir gerumu.“

Inga

Inga Klimienė ir Edita Abrukauskienė
Inga ir Edita
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.