Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Parama iš Japonijos

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Ne kartą įsitikinome, kad tikra draugystė ir nuoširdus rūpestis neskaičiuoja skiriančių kilometrų – „Rugutę“ vėl pasiekė dovana nuo ypatingų draugų Japonijoje!
 
Gera širdyje, kad daugiau nei prieš dešimt metų užsimezgusi draugystė tarp „Rugutės“, Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijos (JALFA) ir įvairių Japonijos meno kolektyvų tęsiasi iki šiol. Šiais metais dėl pasaulį užklupusios pandemijos nepavyko surengti jau tradicija tampančių labdaros koncertų, kuriuose muziką atlieka ir savo kultūrą pristato chorai iš Tekančios saulės šalies. Todėl maloniai nustebome, kai sulaukėme netikėtos dovanos – moterų choro SENDAI (1400 eurų) ir JALFA atstovų (1200 eurų) finansinės paramos.
 
Ačiū tariame moterų chorui SENDAI ir jų vadovei Hiroko Saito už jaudinantį gerumą ir rūpestį net tokiu sudėtingu metu.
 
Pačią šilčiausią padėką tariame Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijai ir p. Hisayuki Sakamizu už nuolat puoselėjamą jautrią ir prasmingą draugystę.
 
Dėkojame Astai Kavaliauskaitei už perduotą paramą ir skleidžiamą gerumo viltį.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.