Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

„Palankaus vėjo malūnėliai“ paskleidė gerumą

Kovo 6-8 dienomis Kaziuko mugėje vykusi „Palankaus vėjo malūnėlių“ akcija net esant žvarbiam orui į visų širdis atpūtė beribes šypsenas. Šypsojosi organizatoriai, šypsenomis dalijosi pirkėjai.

Bendraminčių komanda, kupina veržlių idėjų ir geranoriškumo, su didžiausiu polėkiu pardavinėjo pačių pagamintus vėjo malūnėlius, susidomėjusiems žmonėms nuoširdžiai pasakojo apie „Rugutę“.

„Palankaus vėjo malūnėlių“ akcija tapo pavyzdžiu, kad, turint idėją ir ja tikint, galima padaryti itin daug: atpūsti gūsį optimizmo, vidinio džiugesio, išbaidyti kurmius ir padovanoti beribę meilę vaikams. Draugiškos gerumo akcijos metu buvo surinkta 8400 Lt.

Įvykus akcijai mintimis ir jausmais pakvietėme pasidalinti akcijos organizatorius ir dalyvius:

Justė
Skaityti daugiau

Toks didelis, geras, šiltas jausmas, kai visi patampa vieningi, kai visi serga už kiekvieną parduodamą malūnėlį, kai džiaugiasi, dalina šypsenas. Kai pamatai per kelias dienas tiek gerų žmonių, atrandi drauguose tai, ko seniai nematei. Ir savyje taip pat. Tada supranti, koks geras jausmas daryti nesavanaudišką darbą, juolab, kad jis skirtas mažiesiems ligoniukams...

Tadas
Skaityti daugiau

Ši akcija visų pirma davė daug linksmumo ir malonaus laiko. Ir pardavėjai, ir praeiviai, ir pirkėjai buvo smagiai nusiteikę. Finansinė parama gavosi lyg „tarp kitko“. Svarbiausia – jausmas, kad kažkam rūpi, kad vieni kitiems padedam.

Agnė
Skaityti daugiau

Sunku ką nors rašyti, nes viskas gali skambėti banaliai. Bet man mieliausi buvo keli dalykai:

1. Pačiai atrasti santykį su tuo, kas yra remti sergančius vaikučius, ką reiškia organizuoti tokią akciją;

2. Svarbiausia buvo, kad patikėjau, kad tokiu sunkiu Lietuvai metu yra daug gerumo ir neabejingumo, grįžo tikėjimas ir pasitikėjimas žmonėmis...

Ieva
Skaityti daugiau

Kai draugai pasiūlė prisidėti prie šios akcijos, nei akimirkai nesudvejojau. Buvo nuostabus jausmas padėti vaikučiams, žinoti, kad nors truputėlį gali prisidėti, kad būtų geriau. Atrodo, kad tiek nedaug reikia norint padėti kitiems ir pačiai jaustis laimingesnei. Visiems linkiu tokio jausmo!

Rasa
Skaityti daugiau

Buvo labai gera padėti vaikams ir pradžiuginti žmones vėjo malūneliais.

Ieva
Skaityti daugiau

Kartais maži ir nuoširdūs darbai gali padaryti labai daug. Galutinai įsitikinau, kad Lietuvoje yra labai daug gerų žmonių, norinčių padėti kitiems. Smagu, kad akcija pavyko ne tik dėl surinktų lėšų, bet svarbiausia dėl žmonių parodyto dėmesio ir supratingumo. Ačiū jiems! Džiaugiuosi galėjusi prisidėti prie šios akcijos ir nesvarbu, kad šalo rankos ar kimo balsas, jaučiuosi pakylėta!

Monika ir Paulius
Skaityti daugiau

Svarbiausia – buvo be galo, be krašto smagu! Kai nusprendėme prisijungti prie akcijos, manėme, kad darysime gerą darbą. Pasirodo – tai toli gražu ne darbas! Tai – grynų gryniausias malonumas! Labai džiaugiamės, kad tai, ką mums daryti buvo taip gera ir smagu, suteikė džiaugsmo ir kitiems. Labai Jums visiems ačiū už nuostabias emocijas ir šviesias mintis. P.S. Tegul „Rugutės Namus“ aplanko Džiaugsmo ir Laimės fėjos!

Lauras
Skaityti daugiau

Gera daryti gerus darbus… Mes gerai praleidome laiką ir nuoširdžiai tikiu, kad visa tai, kas telpa žodyje laimė, vėjas nuneš tiems, kam to labai reikia

Jolanta
Skaityti daugiau

Vaikystėje turėjau svajonę dalyvauti Kaziuko mugėje kaip prekeivė. Svajonė išsipildė. Svajonė įgavo prasmę. Džiaugiuosi, kad galėjau maža dalele prisidėti prie šio kilnaus tikslo. Trūksta žodžių apsakyti tai, ką jaučiu. Gera žinoti, kad yra žmonių, kurie turi tokių nuostabių idėjų. Idėjų, kurių įgyvendinimas padės vaikučiams.

Laura
Skaityti daugiau

Smagu prisidėti prie gero darbo! Šauni kompanija susirinko – susibendravome, susidraugavome, prasiplėtė akiratis. Tikiuosi, kad bendrausime ir toliau prisidėdami prie šaunių idėjų

Šiandien mes vis dar negalime surasti tinkamų žodžių, kuriais galėtume padėkoti visiems prie akcijos prisidėjusiems žmonėms už parodytą nuoširdumą, geranoriškumą ir pagarbą fondo principams. Žemai Jums lenkiamės už gražios idėjos tobulą įgyvendinimą.

Beribis Ačiū tiems, kurie įsigijo vėjo malūnėlį ir kasdien žvelgdami į jį atpūs mažiesiems Kapitonams gero vėjo gūsį.

Filmuota medžiaga, kaip vyko „Palankaus vėjo malūnėlių“ akcija:  

Filmuota medžiaga, kaip vyko „Palankaus vėjo malūnėlių“ akcija:  
Užkūrimas
Pirma diena
Antra diena
Trečia diena
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums