Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Padėka už kraujo lašelius

Net 58 kraujo donorai, norėdami prisjungti prie šeštojo „Rugutės“ fondo gimtadienio proga organizuotos kraujo donorystės akcijos ir drauge įteikti ligoniukams be galo prasmingą dovaną – saugius kraujo lašelius, lapkričio 27 d. pravėrė „Rugutės Namų“ duris. Išties, buvo ypatingai gera apkabinti nebe pirmą kartą į „Rugutės“ organizuojamas akcijas kraujo duoti atvykstančius donorus, taip pat susipažinti ir padrąsinti tuos, kurie pasidalinti kraujo lašeliais su vaikais nusprendė pirmąjį kartą.  

Tariame nuoširdžiausią ačiū Jums visiems. Jūsų dalyvavimas kraujo donorystės akcijoje dar kartą įrodė, kad kartu mes galime pripildyti mažųjų Kovotojų ligos vandenyną vilties ir gerumo kupinais lašeliais. Tai beribės meilės kupina dovana, kurią ypatingai brangins ir saugos kiekvieną dieną su pikčiausiu priešu kovojantys ligoniukai.  

Taip pat iš visos širdies dėkojame VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ komandai už drauge praleistą dieną, šiltą draugystę ir nuoširdų rūpestį, kurį jautė kiekvienas žmogus, atvykęs dovanoti kraujo.

VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ padėka kraujo donorams

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums