Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pačiame Navano centre

Nuo pat pirmų fondo veiklos dienų sulaukiame labai daug palaikymo iš įvairiausių pasaulio kampelių gyventojų. Nenutrūkstamos draugystės gijos susiejo mus su empatiškais, vaikus mylinčiais žmonėmis iš Švedijos, Japonijos, Šveicarijos, Čikagos, Belgijos, Lenkijos…

Aušra gyvena Airijoje, kur nuolat skleidžia žinią apie „Rugutės“ vykdomą veiklą ir ieško galimybių padėti mažiesiems kovotojams. Ji ištikima mūsų savanorė. Šįkart Aušra pasidalino įspūdžiais apie vieną iš Svetlanos iniciatyvų: „Pačiame Navano centre įsikūrusioje airiškoje kavinukėje „Cafe Plaza” sukasi palankaus vėjo malūnėliai. Gera ten retsykiais užsukti geros kavutės išgerti su gerais draugais, stebėti malūnėlių sparnelių sukimąsi, galvoti apie palankų vėją, siunčiamą sergantiems vaikučiams sveikti. Gerumas plinta gerų žmonių gerais darbais. Ačiū, Svetlana, už nuostabią idėją, nes jis tikrai traukia praeivių dėmesį! Būkime sveiki!”

Esame nepaprastai dėkingi Aušrai už begalinę pagalbą ir suremtus pečius dėl kiekvieno su liga kovojančio vaiko. Šiltai dėkojame Svetlanai už ypač gražią idėją bei jos įgyvendinimą.

Linkime palankaus vėjo ligoninių palatose esantiems vaikams! Linkime palankaus vėjo ir mums visiems!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums