Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Norvegijos lietuviai siunčia palankaus vėjo gūsį „Rugutės” vaikams

Šių metų vasario 28 – kovo 1 dienomis Norvegijos Sandneso mieste vyko tradicinė pavasario pradžią simbolizuojanti Kaziuko mugė, organizuojama Rogalando vaikų laisvalaikio centro „Draugystė“. Trečius metus iš eilės mugės lankytojus džiugino „Palankaus vėjo malūnėlių“ akcija, kurios metu buvo renkamos lėšos labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Akcijos metu pardavę 54 rankų darbo malūnėlius, gerieji Norvegijos lietuviai surinko 3610 kronų. Šiuos pinigus jie skiria „Rugutės“ globojamų vaikų gydymo ir gyvenimo kokybei gerinti.

„Stipriai apkabiname kiekvieną vaiką, siunčiame geras emocijas, linkime vilties, stiprybės ir sveikatos!” – savo šiltame laiške mums rašo centro „Draugystė“ tėvų komiteto pirmininkė Kristina Maurušaitienė.

Iš visos širdies dėkojame Rogalando vaikų laisvalaikio centro „Draugystė“ pedagogams, tėveliams ir vaikams už nuostabios tradicijos puoselėjimą ir už jau antrą kartą teikiamą materialią ir emocinę paramą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Dėkojame visiems mugės lankytojams, pirkusiems malūnėlius, aukojusiems lėšas ir skleidusiems „Palankaus vėjo malūnėlių“ idėją kaimynams, draugams ir pažįstamiems!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums