Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Linui-43!

Vėl gimtadienis 🎂

Jei vis dėlto norėtumėte man padovanoti dovaną, tai mano norai nesikeičia daug metų. Jau seniai kviečiu atsisakyti beprasmių dovanų ir geriau šioms dovanoms skirtus pinigus paaukoti tiems, kuriems šiuo metu yra sunkiau.

Netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė tarsi nubrėžia brūkšnį ir sustabdo GYVENIMĄ. Per akimirką sujaukiamas ramus ir įprastas visos šeimos ritmas. Vaikas su vienu iš artimųjų praveria ligoninės duris ir pradeda kelionę link ligos remisijos. Kelionę, kurios sėkmę lemia daugybė veiksnių. Per beveik devyniolika darbo su vaikais metų Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ įsitikino, kad svarbiausias veiksnys – laiku atlikti modernūs tyrimai bei gauti medikamentai, efektyviausios slaugos ir medicininės priemonės. Būtent tai lemia didesnį vaikų išgyvenamumą ir ilgalaikės remisijos pasiekimą.

Be mūsų visų „Rugutė“ viso to nepajėgtų padaryti. Kviečiu mano gimimo dienos proga dovanoti „Rugutei“ dovanas ir kartu padėkime vaikams pasveikti.
Per 8 metus dovanų susikaupė daugiau už daugiau nei 2414 eurų!

AČIŪ!

🎗 Jei norėtumėte padovanoti man dovaną, tai galite padaryti čia:
Fondo kodas 300070090
Fondo sąskaitos nr. LT557044060004620867
Mokėjimo paskirtis „Linui – 43!“
https://rugute.lt/paremk

🩸 O vietoj gėlių kviečiu užsukti į labiau patinkantį kraujo centrą ir padovanoti kraujo. Jo laukia Nacionalinis kraujo centras, VUL Santaros klinikų Kraujo centras, Kauno klinikų Kraujo centras, kad galėtų jo suteikti ligoninėse gydomiems ligoniams. O man, deja, dar trūksta kelių dienų, kad galėčiau duoti. 

Jei patiko ši idėja, kviečiu ją naudoti savo gimtadienių ir kitų švenčių proga.
http://linas.vasiliauskas.eu/blog/linui-43/

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums