Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Linui-42!

Ačiū Linui, už tęsiama tradiciją.

Gimtadienis. Gražu matyti, kad vis daugiau žmonių gimtadienio proga dovanų prašo ne sau. Mano norimų dovanų sąrašas nesikeičia daug metų. Jau seniai kviečiu atsisakyti beprasmių dovanų ir geriau šioms dovanoms skirtus pinigus paaukoti tiems, kuriems šiuo metu yra sunkiau.

„Pasaulinė medicina kiekvieną dieną žengia į priekį – nuolat tobulinami medikamentai ir kitos medicininės priemonės, dėl kurių ligos išgydomos vis greičiau, o šalutinio poveikio rizika sumažinama iki minimumo arba visai panaikinama. Tobulėja tyrimų atlikimo technologijos, padedančios nustatyti tikslesnes ligos priežastis ir taip atsiranda galimybė skirti vis rezultatyvesnį gydymą. Deja, dalis naujausių medikamentų, tyrimų bei medicininių priemonių Lietuvoje yra nekompensuojami. Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ jau aštuonioliktus metus stengiasi padėti užpildyti šią spragą – nuolat teikia paramą, kad vaikus gydantys onkohematologai turėtų visas galimybes taikyti medikamentus, numatytus naujausiuose gydymo protokoluose. Neabejotina, kad būtent toks gydymas lemia didesnį vaikų išgyvenamumą ir ilgalaikės remisijos pasiekimą.“

Žinoma, be mūsų visų „Rugutė“ viso to nepajėgtų padaryti. Kviečiu mano gimimo dienos proga dovanoti „Rugutei“ dovanas ir kartu padėkime vaikams pasveikti.

Per 7 metus dovanų susikaupė daugiau nei už 2249 eurus!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums