Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Liepos mamos mintys

 Su „Rugutės“ fondu esame jau beveik 8-erius metus. Sužinoję dukros Liepos diagnozę, ją įsivedėme į „Google“ paiešką. „Rugutės“ tinklalapyje gavome pirminę paprastą, mums gerai suprantamą informaciją apie Liepos ligą. Maždaug po mėnesio išdrįsome paskambinti Editai ir papasakoti apie mus užklupusią ligą. Nuo tada ir iki šiol visa širdimi esame su „Rugute“.

 Visą ligoninėje praleistą laiką mus nuolat lankė Edita su Dainoru, „Rugutės“ komandos savanoriai, iš jų sėmėmės jėgų ir gyvenimo džiaugsmo net ir pačiose sunkiausiose akimirkose. Turėjome šauniausią palaikymo komandą forume, žmones, kurie meldėsi ir linkėjo mums pasveikti.

 Dešimtojo gimtadienio proga „Rugutės“ fondui linkime sėkmės ir ilgų gyvavimo metų. Visai komandai linkime ir toliau su meile padėti vaikams ir jų šeimoms, kurias nuskriaudė likimas. Mes esame be galo dėkingi už jūsų prasmingus darbus, nes tikime, kad be jūsų nebūtume tokie, kokie esame…

 Visoms šeimoms, susidūrusioms su savo vaikučių onkologinėmis ligomis, linkime nelikti vieniems su užklupusiu skausmu. Dalinkitės skausmu su jus mylinčiais artimaisiais, priimkit jums siūlomą pagalbą ir džiaukitės kiekvienu saulėtekiu!!!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums