Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Lauros dovana – atostogos ligos paliestai šeimai

Į mus kreipėsi Laura – mama, kartu su sūnumi išgyvenusi sunkią onkologinę ligą. Ši kilni moteris, puikiai suprantanti, kokius sunkumus patiria šeimos, auginančios onkologine liga sergantį vaiką, išsakė norą vienai „Rugutės“ globojamų šeimų padovanoti 5–7 dienų atostogas dviejų kambarių apartamentuose Pervalkos gyvenvietėje (Neringoje).

Nuostabų Lauros pasiūlymą mielai priėmėme ir į kelionę išlydėjome Dovą su šeima.

Iš atostogų sugrįžusi Dovo šeima džiaugiasi įspūdžiais ir dėkoja:

Labai labai norėtų Dovas ir visa jo šeima padėkoti p. Laurai už suteiktą galimybę pailsėti Pervalkoje 2016 m. rugpjūčio mėn. Esame laimingi ir pailsėję. Nors per 4 poilsio paras orai ir nebuvo karšti, saulutė vis tiek mus džiugino. Kasdien keliaudavome po Neringą, norėjome pasibūti visur, labiau pažinti. Aplankėme dar Nidą, užkopėme į Parnidžio kopą, paplaukiojome su laivu Kuršių mariose, pasivaikščiojome Juodkrantėje, užkopėme į Naglio kalvą. Įspūdžiai nuostabūs, oras švarus, jūra ošianti, smėlis pasakiškas! Dovui labai patinka futbolas, tad kasdien pajūry žaidėme jį visa šeima. Labai labai dar kartą dėkojame p. Laurai!!!

Ir mes, „Rugutės“ komanda, prisidedame prie šių nuoširdžios padėkos žodžių. Miela Laura, dėkojame už Jūsų kilnumą ir už suteiktą galimybę Dovo šeimai kokybiškai pailsėti Pervalkoje.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums