Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kviečiame kurti „Palankaus vėjo malūnėlius“

Daug žmonių laukė ir klausė, kada prasidės malūnėlių dirbtuvės. Atsakome – šį šeštadienį! Ir jos vyks iki pat kovo 1 dienos kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį „Rugutės namuose“.
 
Kas tai? Palankaus vėjo malūnėliai – paramos akcija, kurios metu pagaminami originalūs vėjo malūnėliai. Šie malūnėliai jau 11 metų simbolizuoja „Rugutės“ fondo tikėjimą, vienybę ir paramą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.
 
Kas gamina? Gamina visi, kurie yra atsakingi, kruopštūs ir tiki, kad savanorystė gali pakeisti pasaulį.
 
Kur ir kada gamina? „Rugutės namuose“ (P. Smuglevičiaus g. 45, Vilnius) šeštadieniais ir sekmadieniais iki kovo 1 d. 11-17 val.
 
Koks tikslas? Pagamintas malūnėlis budina pavasarį Kaziuko mugės metu ir siekia, kad kiekvienų namų balkone ar kieme suktųsi baltasparnis malūnėlis, skleisdamas palankų vėją sergantiems vaikams.
 
Dėmesio! Pirmą dirbtuvių savaitgalį (sausio 18 ir 19 d.) malūnėlius tik gaminsime – klijuosime ir viena spalva dažysime kotelius.
 
Į dirbtuves būtina registracija el. paštu info@palankausvejomaluneliai.lt
 
Daugiau informacijos apie akciją skelbsime „Palankaus vėjo malūnėlių dirbtuvės“, o taip pat Facebook „Rugutės“ paskyroje   ir puslapyje „Palanklaus vėjo malūnėliai“ .
 
Petys į petį už vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis! 
 
iki susitikimo dirbtuvėse!
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums