Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kristyna atvyko į Lietuvą

Gegužės pradžioje rašėme apie ukrainietę paauglę Kristyną. Mergaitė kartu su sesute ir mama nuo karo pradžios gyveno Anykščiuose. Balandžio mėnesį sugrįžus trumpų atostogų į namus, prasidėjus gausiam kraujavimui buvo diagnozuota viena iš leukemijos formų. Kristinos gydymui buvo būtini medikamentai, kurių nebuvo nei Lietuvoje, nei Ukrainoje. Tuomet su Ritos, gyvenančios Berlyne, pagalba įveikėme kilusį medikamentų iššūkį ir pristatėme juos į Lvivo vaikų ligoninę.

Praėjusią naktį Kristyna su tėčiu atvyko į Santaros klinikų Vaikų ligoninės Vaikų onkohematologijos centrą ir tęs gydymą šiame centre. Šiandien į Lietuvą atvyksta ir mama su sesute. Tikime, kad dar ne kartą Jums pasakosime apie šią mergaitę, o tuo tarpu norime padėkoti:

AČIŪ vaikų onkohematologijos skyriaus vedėjai dr Godai Elizabetai Vaitkevičienei ir gydytojai Sigitai Stankevičienei už konsultacijas, rūpestį ir perimtą gydymą.

Ačiū tariame Ramunei Andriušaitienei, Sveikatos apsaugos ministerijos Pirminės sveikatos priežiūros skyriaus vyriausiajai specialistei už operatyvią informaciją dėl gydymo galimybių Lietuvoje.

Šiltai dėkojame Anykščių rajono sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai Vitalijai Giriūnienei.

Ačiū svečių namams „Tiuka“, suteikusiems laikiną prieglobstį Kristynos mamai ir sesutei. Draugystė ir bendradarbiavimas stiprina.

Už nepailstamą rūpinimąsi Kristynos šeimai žemai lenkiamės Anykščių rajono socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkei Vaidai Garšanovienei ir socialinei darbuotojai Laurai Jasevičienei.

Ir dar kartą tariame itin tinkantį ir mūsų labai mėgstamą posakį: „Vienas lauke – ne karys“.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums