Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Konferencija

Rugpjūčio 24 dieną VUL Santaros klinikose vyko konferencija „Pacientų įtraukties instrumentai sveikatos paslaugų kokybei gerinti“, kurią organizavo Mykolo Romerio universitetas ir VUL Santaros klinikos.

„Išklausyti ir suprasti pacientų požiūrį tampa esminiu veiksniu siekiant užtikrinti kokybiškas sveikatos paslaugas. Pacientų grįžtamasis ryšys padeda kurti kliniškai saugias paslaugas, kuriose medikų empatija yra esminis reiškinys, padedantis spręsti problemas paciento kelyje”, – sako Mykolo Romerio profesorė Birutė Mockevičienė.

Santaros klinikos drauge su Mykolo Romerio universitetu sukūrė grįžtamojo ryšio instrumentą. Į ligoninės informacinę sistemą buvo integruoti pacientų pranešamų sveikatos baigčių ir patirčių elektroniniai klausimynai. Buvo vertinga išgirsti bandomojoje onkologinių ir nefrologinių pacientų grupėje išbandytus klausimynus ir jo rezultatus. Vis aktualesnis visame pasaulyje tampa požiūris į sveikatos paslaugų kokybės gerinimą orientuojantis į paciento poreikius, skatinant nuolatinį tobulėjimą ir komandinį darbą.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums