Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kilni iniciatyva

Labai džiaugiamės draugų tarpe yra KTU Inžinerijos licėjaus mokytojas Dovydas, kuris savo mokiniams stengiasi perduoti ne tik žinias, bet ir vertybes, mokančias atjautos ir drąsos ištiesti pagalbos ranką mažesniam.
 
O vakar mus pasiekė Dovydo laiškas, sukėlęs beribį dėkingumą ir nuostabą, kad net tokiomis sudėtingomis gyvenimo sąlygomis, kokios yra karantino metu, šio mokytojo šeima atranda būdų pasirūpinti vaikais, besigrumiančiais su onkologinėmis ligomis: „Vienos didelės šeimos Mikaliūnų, Novosad ir Golubcovų šeimynos šiemet nusprendė per Kalėdas dovanas dovanoti tik šeimos mažiesiems – vaikams Elianai, Elai ir Arianai, o vietoj dovanų vieni kitiems, paremti „Rugutės“ mažuosius kovotojus! Šeimos nariai džiaugiasi, galėdami bent kažkiek prisidėti prie vaikų gerovės, juk tokia ir yra Kalėdų prasmė – gelbėti ir kažkam tapti stebuklu.”
 
Ši graži iniciatyva padovanojo mums ir sergantiems vaikams žinojimą, kad jie yra svarbūs ir globojami net pasaulį užgriuvusios pandemijos akivaizdoje. Fondo sąskaitą jau pasiekė 300 eurų, už kuriuos iš visos širdies tariame ačiū!
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums