Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kaziuko mugėje gėrį skleidė „Palankaus vėjo malūnėliai“

„Malūnėlį aš turiu, gerą nuotaiką nešu!” – kovo 4-6 dienomis Vilniuje vykusioje Kaziuko mugėje aidėjo „Palankaus vėjo malūnėlių“ pardavėjų šūksniai. Jau trečius metus iš eilės ši draugiška bendraminčių komanda susiburia tam, kad įgyvendintų kilnią idėją – pagamintų, išmargintų ir linksmai parduotų vėjo malūnėlius, o visas gautas lėšas skirtų sergančių vaikų poreikiams.

Dideli ir maži, ryškūs, įvairiaspalviai ir saviti, marginti drugeliais, gėlytėmis, driežais ir obuoliais, palankaus vėjo malūnėliai skleidė šypsenas, vidinį džiugesį bei gėrį daugelyje širdžių. Kilnios akcijos metu buvo surinkta 6587,36 Lt.

Patyrimais ir mintimis apie skleistą bei pagautą palankų vėją dalijasi akcijos organizatoriai, pardavėjai ir pirkėjai:
Tadas
Skaityti daugiau

Gera nuotaika, smagi pardavėjų ir idėjininkų kompaniją, susidomėję ir gražių ketinimų kupini žmonės, kurie pirko malūnėlius. Tikėkimės kad panašios akcijos ir idėjos nepaliks mūsų ir sutrauks mus padėti ir paremti vaikus dar ne vienerius metus.

Jurga
Skaityti daugiau

Džiaugiuosi suteikta realia galimybe parodyti savo vaikui, kad duoti labai smagu - net jeigu šąla kojos ir rankos. Smagu buvo sulaukti pirkėjų, kurie tiesė ranka su pinigėliais, nes jau žinojo kokie čia malūnėliai. Kurie nežinojo – noriai klausėsi ir šypsodamiesi gaudė gerą vėją. Labai gera buvo eiti su malūnėliu rankoje ir stebėti žmones, kurie pamatę malūnėlį nusišypsodavo nuo ausies iki ausies, o mano dukrytė vis kartojo „mama, jie mums pavydi malūnėlio“. Ačiū.

Vesta
Skaityti daugiau

Man malūnėliai atpūtė daug gėrybių: malonų bendravimą naujoje, bet labai vieningoje komandoje, prekeivės įgūdžius, šiltas praeivių ir pirkėjų emocijas bei tą širdelės spurdesį žinant, jog visi kartu galime padaryti kažką nesavanaudiško ir gražaus.

Gerūta
Skaityti daugiau

Pavasariu kvepiantys, spalvingi ir margi linksmais raštais, nedidukės, bet galingos vėjo jėgainės, gaminančios pozityvią energiją – tokie yra Palankaus vėjo malūnėliai! Kaip smagu, kad jau trečius metus mugėje savo sparniukų dūzgimu jie džiugina dideles širdis ir mažas širdeles! Pasiutusiai gera prisiminti ir malūnėlių kioskelio prekeivius – dainuojančius, šokančius ir skleidžiančius puikią nuotaiką. Nešiausi malūnėlį Vilniaus gatvėmis ir vis nusišypsodavau, pamačiusi praeivį, besinešantį tokį patį gerumo „skeptrą“

Julija
Skaityti daugiau

Džiaugiuosi, kad yra tokia akcija kaip „Palankaus vėjo malūnėliai“. Kad įsigyčiau malūnėlį, buvau pasiryžusi įveikti bet kokias oro sąlygas: neišgąsdino nei šalčiai, nei darganotas oras. Dėl jų verta pereiti net kalnus! Iš malūnėlių sklinda neišpasakyta šiluma ir nuoširdumas. Įvairiai išmarginti malūnėlių koteliai pakelia nuotaiką ir šviesiom spalvom nuspalvina net pačią niūriausią dieną. Net neabejoju, kad jų siunčiamas palankus vėjas pasiekia visus ligoniukus.

Gintė
Skaityti daugiau

Malūnėlis, kurį pirkau – ryškiai žydras su baltais taškiukais, man pasirodė kaip paveikslėlinis pavasario dangus su debesėliais – toks, kokio realiai niekad nė nėbūna. Pernykštis – ryškiai žalias – tebesisuka sesės kieme. Užkišo už lietvamzdžio ir burzgia sau nepakitęs per metus visai visai. Jų net šiuo metu namie nėra – gyvena Taline, va, kur palankus vėjas nunešė...

Lyra
Skaityti daugiau

Šių metų Kaziuko mugės tikslas buvo aiškus kaip niekad - įsigyti Palankaus vėjo malūnėlį! Apsilankę VUVL onkohematologijos skyriuje, kur vyko mažoji Kaziuko mugė, su dideliu nerimu skubėjome tiesiai į Pilies gatvę – o jei juos jau išpirko ir liksim be malūnėlio? Laimei, iš tolo pastebėjome virš minios dūzgiančius linksmai išmargintus pavasario pranašus. Entuziastingoji PVM komanda mus visam savaitgaliui „užkrėtė“ gera nuotaika! Smagiausia buvo tada, kai išdidžiai nešdamiesi malūnėlį Vilniaus gatvėmis jautėme į jį nukreiptus praeivių žvilgsnius. Smalsiausiems teko net parodyti kryptį, iš kur tokį gavome, ir papasakoti apie malūnėlių misiją! AČIŪ šios nuostabios akcijos autoriams! Tikimės, kad su onkologinėmis ligomis kovojančius vaikus dar ne kartą aplankys palankaus vėjo gūsis!

Agnė
Skaityti daugiau

Malūnėlis man - tai pavasarinė dovana Dominykai. Smagu kai iš tolo pasitinka besisukantys balti sparnai, margaspalvis kotelis. Ir girdi, kaip tartum žodžiai sklinda vėjo garsai... sukdami mintis...

Justė, PVM komandos siela
Skaityti daugiau

Šiais metais „Palankaus vėjo malūnėliai“ atpūtė 6587,36 Lt. Iš viso per tris metus buvo surinkta nei daug, nei mažai – 28 314,93 Lt. Bet ne sumos svarbiausia, (nors prisipažįstame – ir mus buvo užvaldęs sportinis pardavimų interesas) svarbiausia, – ką atradome – visi kartu ir kiekvienas atskirai.

Atradimas – daryti kažką nesavanaudiško. Tai tikrai beprotiškai fantastiškas dalykas. Kartais tereikia idėjos, jos palaikymo ir štai krūva žmonių pjausto, kala, gręžia malūnėlius. Marginimo darbų nepasidalinome – tokios geros terapijos už jokius pinigus nenusipirksi... Bet visų smagiausia – prekiauti Kaziuko mugėje. Tiesiog šypsotis praeiviams. Kalbinti. Parduoti. Dar ir dar vieną malūnėlį. Pagauna toks geros nuotaikos dovanojimo azartas, kad sunku ir sustoti. Atėję vos porai valandų „pardavėjai“ užsilikdavo iki pat vakaro...

Atradimas – draugai. Visi mes skubam, lekiam. Visi esam be galo be krašto užimti. Kartais nerandam laiko net savo artimiausiems žmonėms. Ši akcija buvo didelis geras laikas – BUVIMAS – su draugais... Kai atsiranda toks vienybės, bendrumo jausmas. Kai vaikai pradeda klausti „kada kada kada vėl gaminsim malūnėlius?!“. Kai vieni kitus atrandame iš naujo...

Atradimas – vaikai, kuriems norėjosi padėti. Jau pirmosios akcijos metu žinojom, kad norim pinigus atiduoti sergantiems vaikams. Tik nežinojom ir nenujautėm, kad tokie svarbūs jiems pasidarysim. Kad tokiais svarbiais jie taps ir mums. Ėjom nuogąstaudami pamatyti liūdesį ir baimę. Labiausiai nustebome, kad jiems reikia šypsenų, gerų emocijų ir palaikymo. Pasijutome kaip sirgaliai didelėje kovos už gyvenimą arenoje. Niekas nenori matyti liūdesio. Optimizmas, gera nuotaika ir žinojimas, kad nesi vienas – tokių vitaminų reikia mažiesiems ir jų šeimoms.

Atradimas – „Rugutės“ fondas. Be pompastikos ir išaukštinimo – tai tikrai yra dideli žmonės. Atiduodantys save ir savo gyvenimus vardan kitų... Mūsų akcija tebuvo kelių dienų atrakcija, o jie šį darbą dirba kiaurus metus. Atradimas – yra draugystę, kurią mes labai vertiname ir branginame.

Atradimas – gerų žmonių yra. Šiais akcijų atrakcijų laikais, kai žmonės persisotinę viskuo, sunku prisiminti tikrąsias vertybes. Lenkiam galvas prieš visus palaikiusius – pirkusius, aukojusius ar tiesiog susidomėjusius. Net jei nepirkote malūnėlio, bet tiesiog nebuvote skeptikas. Nes geros intencijos – ne mados reikalas... O jei pamatysim jūsų pievoje ar balkone besisukantį malūnėlį, viduje nusišypsosim ir pagalvosim – gero žmogaus būta.

Atradimas – kai šešerių metų vaikas ištiesia 20 Lt., kuriuos susitaupė iš arbatpinigių, ir sako „čia vaikams“. Tada supranti, kad noras dalintis, atjausti, suprasti yra įaugęs mums į kraują ir kad reikia tokį jausmą puoselėti, auginti ir jo neužmiršti. Nesvarbu kam – sergančiam vaikui, kaimynui ar tiesiog savo artimam žmogui.

Malūnėliai savo darbą baigia. Gal visam laikui, o gal ir ne. Bet mes tikrai grįšim – gal ne Kaziuko mugėje ir ne su malūnėliais... Grįšim, nes patys viso šito pasiilgsim. Gero visiems vėjo!

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, bijome, kad nesurasime tinkamų žodžių, kuriais galėtume išsakyti dėkingumo jausmą Jums visiems – akcijos organizatoriams, pardavėjams, pirkėjams, mažiesiems bei didiesiems dalininkams už ypatingai taurų kilnios idėjos įgyvendinimą.

Ačiū Jums už puoselėjamą draugystę ir skleidžiamą palankų vėją.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums