Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kauno mokyklų pyragai „Rugutei“

Penktadienį skubėjome į Kauną, kur salone „Jaukiuose namuose“ mūsų laukė Kauno mokyklų atstovai organizavę šiltą, kvapnų ir itin prasmingą renginį – dieną, kai kepama ir dalinamasi pyragais. Džiaugiamės, kad šis renginys suvienijo visus nepaprastai svarbiam tikslui – besąlygiškai ir nuoširdžiai pagalbai sergantiems vaikams.

Susitikimo metu pasidalinome unikalia Igno istorija, jo ryžtu, optimizmu einant ligos keliu ir įgyvendintomis idėjomis užvėrus ligoninės duris. Pasidžiaugėme, kad Kauno Rokų gimnazija augina mums pažįstamus Liepą ir Ditą bei į ligoninę sugrįžusį Kajų, kuriam iš visos širdies linkėjome kuo greičiau vėl užverti ligoninės duris. „Jaukiuose namuose“ tvyrojo ypatinga šiluma. Dėkodami vieni kitiems, kalbėjome apie tai, kad dalijimasis augina mus ir suteikia gyvenimui kitokią prasmę. Graudinomės girdėdami gražius pasakojimus apie mokinių iniciatyvas šiame šiltame, kvapniame renginyje.

Ačiū, Jums, Mielieji – Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija, Kauno Dainavos progimnazija, Kauno Palemono gimnazija, Kauno Panemunės pradinėje mokykla, Kauno Senamiesčio progimnazija, Kauno „Santaros“ gimnazija, Kauno Rokų gimnazija, Kauno Milikonių progimnazija, Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazija, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui, Kauno technikos profesinio mokymo centrui, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija –– Jūsų surinkta parama yra įspūdinga – 4566,47 Eur ir ji padės ne vienam vaikui, einančiam ligos keliu.

Dėkojame Sugiharos namų vykdančiajam direktoriui Simonui Dovidavičiui už palaikymą, šiltus žodžius ir dovanas renginyje dalyvavusioms mokykloms.

Žemai lenkiamės ištikimiems vaikų draugams – Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorei Lina Viršilienė, salono „Jaukūs namai“ vadovei Asta Kavaliauskaite, Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijos ir JALFA generaliniam sekretoriui Hisayauki Sakamizu – iniciavusiems šį prasmingą renginį. Jūsų buvimas, nuoširdi pagalba, ištiesiama draugystės ranka suteikia mums tvirtybės ir jėgų.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums