Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kartu mes stipresni!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Kai mūsų klausia, kas mums suteikia jėgų pakilti ir eiti tolyn, nedvejodami atsakome, kad VAIKAI yra didieji įkvėpėjai.

Štai ir šiandien Lukrecijos mamos žinutė yra apie tai, kad atliktų kontrolinių tyrimų atsakymai geri, dukrelė jau prisijungė prie klasės draugų būrio mokykloje, pagal galimybes lanko muzikos mokyklą, išeina su drauge pasivaikščioti, mus įkvepia semtis ryžto ir tikėjimo. Nepaprastai šilta ir žavi Lukrecija padovanojo jau ne vieną gilią pamoką, kai stebėjome jos pirmuosius žingsnius. Ji pakilo ir nuėjo drąsiai gyventi savo gyvenimo.

Tad niūrią rudens dieną drauge su Lukrecija dovanojame šypseną, tikėjimą ir drąsą.

Kartu mes stipresni!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.