Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dešimt vaikų, sirgusių onkologinėmis ligomis, išvyksta atgauti jėgų

Nepaprastai džiaugiamės tuo, kad nuostabios vilos „Can Fanals“ savininkų ir fondo rėmėjų dėka tęsiasi projektas „Vaikų, sirgusių onkologinėmis ligomis, reabilitacinis poilsis Maljorkoje“. Šio projekto tikslas – suteikti reabilitacijos galimybes onkologinės ligos remisiją pasiekusiems ir gydymą baigusiems vaikams. Juk tam, kad pasveiktų ir kūnas, ir ligos išsekinta siela, jiems būtinas aktyvus ir pasyvus poilsis, naujos patirtys, džiaugsmingi įspūdžiai, nauji draugai. Nuo 2015 metų pavasario reabilitacija buvo suteikta jau 20 vaikų.

Netrukus dar dešimt vaikų vyks gydyti sielą ir kūną – visų jų laukia kelionė lėktuvu ir savaitės trukmės atostogos šiltoje Viduržemio jūros saloje. Alkudijos miestelyje įsikūrusioje viloje „Can Fanals“ I grupė (Agnė, Ignas, Gustė, Aidas, Evija ir Daniel) viešės nuo rugsėjo 24 d. iki spalio 1 d., o II grupė (Gerda, Nojus, Ugnė ir Titas) – nuo spalio 1 d. iki spalio 8 d.

Išvykstančių vaikų paklausėme, kokie jų lūkesčiai:
Daniel
Skaityti daugiau

Pirmiausia – lėktuvu skrisiu pirmą kartą, labai nekantrauju, kol įlipsiu į lėktuvą. Manau, patirsiu daug smagių ir įdomių įspūdžių. Susipažinsiu su naujais žmonėmis, su kuriais, tikiuosi, praleisiu labai smagų laiką.

Nojus
Skaityti daugiau

Tikiuosi, kad atostogų metu galėsiu išmokti plaukti ir žaisti golfą. Norėčiau laipioti po kalnus ir landžioti po uolas. Pamatyti gražią jūrą, gražias žuvis, pažvejoti. Žinau: ten auga palmės, gal yra kokosų? Esu labai aktyvus, tad tikiuosi, kad smagiai ir aktyviai praleisiu laiką..

Evija
Skaityti daugiau

Labai laukiu kelionės į Maljorką. Bus įdomu pamatyti, kokia ten gamta, žmonės, gyvūnai, pastatai. Tikiuosi susipažinti su naujais linksmais draugais ir smagiai praleisti laiką.

Ignas
Skaityti daugiau

Kelionėje į Maljorką svajoju išsimaudyti šiltoje Viduržemio jūroje, nes niekada neteko to padaryti. Dar būtų smagu suvalgyti kokį apelsiną, nuskynus tiesiai nuo medžio.

Aidas
Skaityti daugiau

Pirmiausia tikiuosi kelionėje prisirinkti gerų įspūdžių, gerų prisiminimų, susipažinti su naujais žmonėmis ir gerai praleisti laiką su tėčiu.

Ugnė
Skaityti daugiau

Greitai artėja laikas, kai skrisiu į Maljorką. Kelionės metu tikiuosi aplankyti daug gražių vietų, šilto oro ir šiltos Viduržemio jūros. Nekantrauju išsimaudyti jūroje, nes labai mėgstu maudytis. Gal ir todėl, kad pati gyvenu prie jūros Klaipėdoje. Dar norėčiau pasidairyti po Maljorkos apylinkes. O labiausiai tai tikiuosi susirasti gerų naujų draugų, su kuriais galėčiau pažaisti ir smagiai praleisti laiką.

Gustė
Skaityti daugiau

Mes su Austėja tikimės kelionės metu pamatyti tai, ką galėtume prisiminti, galbūt išmokti keletą ispaniškų žodžių ir, žinoma, smagiai praleisti laiką.

Agnė
Skaityti daugiau

Aš labai tikiuosi nuostabiai praleisti laiką. Susirasti naujų draugų. Patirti gražių įspūdžių.

Kviečiame visus „Rugutės“ draugus vaikų patiriamus įspūdžius ir besipildančius lūkesčius sekti „Rugutės“ Facebook paskyroje!

Širdyse jaučiame beribį dėkingumą Jurgai ir Fredrik už kokybišką poilsį, suteikiamą būriui vaikų, o labiausiai – už jų naujas patirtis, šypsenas ir laimės akimirkas.

Vaikų vardu iš visos širdies dėkojame visiems, remiantiems šį projektą.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums