Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Įregistruotas Fondas

Bent kartą metuose – kartais pavasarį, kartais rudenį, kartais prie lango, o kartais prie kelio – pražysta tokios gėlės, be kurių tie metai būtų pilkesni.Bent kartą metuose – kartais pavasarį, kartais rudenį, kartais prie stalo, o kartais prie staklių – padarome tokį darbą, be kurio tie metai būtų tuštesni.Bent kartą metuose – kartais ant kūno, kartais širdyje, kartais vaistažolėmis, o kartais troškimais – užgydome tokią žaizdą, be kurios tie metai būtų svetimi. 
(J. Mačiukevičius)
 

 Šalia kiekvieno mūsų buvo žmonės, kurie mokė gyventi. Tik vargu ar kas mokė, kaip elgtis, kai sužinai, kad tavo vaikutis serga vėžiu, kad jo laukia ilgas, sudėtingas ir varginantis gydymas. 

 Išgirdus diagnozę – piktybinė liga, pajunti staiga atsivėrusią tuštumą, baimę, bejėgiškumą. Negali patikėti, kad tai tiesa. Užgriūna begalės klausimų: Kokia tai liga? Kodėl ja susirgo mano vaikas? Kas jo laukia ateityje? Kaip paaiškinti vaikui apie jo ligą? 

 Rugilė mus išmokė ryžtingai kovoti, džiaugtis kiekviena akimirka ir neprarasti vilties iki paskutinės sekundės. Dukrelės netekome. Ji išėjo 2004 m. balandžio 10 dieną. Būtų labai liūdna neįkainojama patirtimi nepasidalinti su kitais. 

 Po ilgų svarstymų, dvejonių, įregistravome Labdaros ir paramos fondą „Rugutė”. Kodėl ilgai svarsčiau? Vis savęs klausdavau ar išgyvensiu, dar ir dar kartą, keliaudama per ligą drauge su mažaisiais ligoniukais. Ir tuo pat metu galvojau, kad niekinsiu save, jei pasitrauksiu ir nepadėsiu kitiems. Pasiryžau… 

 Kodėl nusprendėme įregistruoti fondą? 

 Tiesiog:
– norime, kad visi suprastų, kokia ypatinga šiems ligoniukams yra kiekviena diena, minutė, sekundė, nes kitos dienos, minutės, sekundės jau gali tiesiog nebebūti.
– norime, kad artimieji galėtų išpildyti savo mažylių norus, svajones.- norime, nors truputį palengvinti ligoniukų bei jų artimųjų buitį, kasdienybę
.- norime tiesiog būti šalia, džiaugtis, verkti kartu ar sėdėti tyliai suskibus už rankų.
– norime padėti ne tik ligoniukams, jų artimiesiems, bet ir medikams suteikti galimybę išvykti į konferenciją, stažuotę, įsigyti reikiamą medicininę literatūrą.  Norų daug, tačiau ar pavyks visus realiai įgyvendinti – parodys ateitis. 

IŠ VISOS ŠIRDIES NORIME PADĖKOTI

 Tariame didelį ačiū advokatui Gediminui Dominui ir advokato padėjėjai Aušrai Maliauskaitei už fondo įstatų paruošimą. Advakotų kontora „Bernotas ir Dominas Glimstedt”.

 Nuoširdžiai dėkojame notarei Rasai Birutienei ir notarės padėjėjai Raselei už atleidimą nuo mokesčio tvirtinant fondo steigimo dokumentus. Dėkojame už profesionalumą ir malonų bendravimą. 

 Norime tarti padėkos žodžius Gintarui Stankevičiui sukūrusiam fondo logotipą. UAB „Renesa” – reklamos paslaugos, verslo dovanos ir suvenyrai.

 Ačiū visiems, mintimis, padrąsinančiais žodžiais prisidėjusiems prie Labdaros ir paramos fondo „Rugutė” kūrimo.

 „Gyvenimas nėra lengvas, tačiau jis mums duoda meną, tikėjimą ir meilę.”(A.Kamiu) 

Su meile,
Edita ir Dainoras

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums