Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Paskirkite 1,2 procentus nuo sumokėto GPM „Rugutei“

Netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė tarsi nubrėžia brūkšnį ir sustabdo gyvenimą. Per akimirką sujaukiamas visos šeimos ramus ir įprastas gyvenimo ritmas. Vaikas su vienu iš artimųjų praveria ligoninės duris ir pradeda kelionę, kupiną didžiausių gyvenimo išbandymų. Šis kelionės tikslas – sugrįžti į mokykloje klegantį ar darželyje išdykaujantį draugų būrį, į gyvenimą be ligos.

Jau aštuonioliktus metus dirbdami vaikams neabejojame, kad kelionės į vaikystę be onkologinės ligos sėkmę lemia daugybė veiksnių. Pasaulinė medicina kiekvieną dieną žengia į priekį – nuolat tobulinami medikamentai bei kitos medicininės priemonės, dėl kurių ligos išgydomos vis greičiau. Tobulinamos ir tyrimų atlikimo technologijos, padedančios nustatyti tikslesnes ligos priežastis ir skirti rezultatyvesnį gydymą. Deja, nemaža dalis naujausių medikamentų, tyrimų, medicininių bei slaugos priemonių Lietuvoje yra nekompensuojamos. Matydami šią spragą mūsų medicininėje sistemoje metai iš metų stengiamės ją užpildyti ir užtikrinti, kad vaikus gydantys onkohematologai turėtų visas galimybes taikyti pačias naujausias gydymo priemones.

Tai padaryti galima iki 2022 m. gegužės 2 d. portale deklaravimas.vmi.lt užpildant prašymo formą FR0512 v.5.

Labdaros ir paramos fondo „Rugutė” paramos gavėjo kodas (identifikacinis numeris) – 300070090.

Papildoma informacija:
Detali instrukciją, kaip pateikti prašymą
Dažniausiai užduodami klausimai apie paramos skyrimą

Jei iškilo klausimų, kreipkitės telefonu +370 687 20466 (Dainoras)

Sugrąžinkime vaikus į nerūpestingą vaikystę ir paauglystę. Būkite tais, kurie lydi juos kiekviename žingsnyje šioje pavojingoje kelionėje.
Jūsų geranoriškumo dėka fondui pervesti
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

[EN]

Mums rūpi visi vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis. Neskirstome jų nei pagal pilietybę, nei gyvenamąją vietą. Juk visi vaikai yra verti džiaugtis vaikyste, augti ir kurti savo ateitį.

Su mumis susisiekė ukrainietė mama, kurios dukrelei prieš keletą metų Vilniaus vaikų onkohematologijos centre buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Ji papasakojo, kad šiuo metu su onkologine liga kovojantiems Ukrainos vaikams trūksta tam tikrų medikamentų, ir paprašė padėti. Negalėjome likti abejingi.

Šiomis dienomis padedami Vilniaus vaikų onkohematologų ruošiame pirmąją siuntą į Ukrainą, Poltavos vaikų klinikinę ligoninę. Tačiau esame tikri, kad jos neužteks, nes vaikų gydymas turi tęstis net karo sąlygomis, net kai gauti medikamentų yra nepaprastai sunku.

Todėl jei jaučiate, kad norite ir galite padėti rūpesčiu apgaubti mažuosius pacientus Ukrainoje, kviečiame paremti:

Parama Ukrainos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.