Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

„Gerumo keliu“ 2020

Tradiciškai liepos antrą savaitgalį Saldutiškyje vyksta paramos festivalis „Auginkime gėrį gerumu“. Tačiau šiemetinė situacija dėl koronaviruso pakoregavo planus, tad septintasis kartas Saldutiškyje buvo kitoks.

2020 m. liepos 12 d. Labanore iš visos Lietuvos susirinko motociklininkai. Sutartą valandą suriaumojo, sugriaudė plieninių žirgų varikliai, saulėje suspindo nublizginti šalmai – visi patraukė link Saldutiškio. Kelias vingiavo ypatingo grožio apylinkėmis pro Kaltanėnus, Palūšę, Ignaliną, Vaišniūnus, Trainiškį su trumpu atokvėpiu prie Ginučių piliakalnio.
Turime pripažinti, kad gerokai nustebino ir sujaudino dalyvių gausa. Tikėjomės, kad atvyks 30 ar 50 dalyvių, bet jų buvo bent keturis kartus daugiau! Jūsų susitelkimas įkvepia!

Dėkojame:
„BLITZKRIEG MCC“ motociklininkams
„Fire Wheel“ motociklininkams
Vieningi Moto Fanai – Kaunas motociklininkams
SPEED GHOSTS MCC motociklininkams
Lietuvos kariuomenės baikerių klubo „PERKŪNAS“ atstovui
Visiems motociklininkams, kurie atvyko.

Ir šiais metais visi svečiai galėjo paragauti „KAMADO bono“ kepsninėse keptų kepsnių ir mineralinio vandens „Suliko“. Ačiū!
Ačiū fondui „Saulės smiltys“ už knygas ir marškinėlius. Visa tai perdavėme „Rugutei“.

Renginio metu labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukota 778 Eur. Dar 50 eurų motociklininkai pervedė į fondo sąskaitą po renginio.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums