Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Geros emocijos gydo!

 Šią savaitę sukantis kasdienybėje į pašto dėžutę „įkrito“ laiškas, įnešęs atgaivos. Parašė Medos mama:

„Neseniai mano dukrai Medai buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Kad ir kaip baisiai skambėtų diagnozė, tačiau tai yra ir galimybė susipažinti su kitais šios ligos paveiktais vaikais ir jų tėveliais. Taip sužinojome apie jūsų paramos fondą ir jo pildomas svajones. Meda jau seniai domisi programavimu ir robotais. Būdama sveika galėjo lankyti įvairius būrelius ir taip puoselėti savo pomėgį, tačiau dabar tenka apsiriboti ligoninės palata, o vėliau – namų sienomis. Jau seniai ji svajojo apie robotą, kurio galimybės labai didelės tiek konstravimo, tiek programavimo prasme, tačiau nors ir labai mylime savo dukrą, buvome linkę labiau investuoti į būrelius, kuriuose ji galėtų bendrauti ir su kitais vaikais. Medos svajonė būtų turėti ir dirbti su robotu.“

Šeštadienį, žinodami, koks iki begalybės ilgas ilgasis savaitgalis ligoninės palatoje, suskubome į susitikimą ir išgirdome netikėčiausią žinią. Penktadienį Meda minėjo tryliktąjį gimtadienį!

Miela Meda, dar kartą sveikiname ir linkime toliau kryptingai siekti savo svajonių! Dėkojame už šiltą pokalbį ir pažadame būti šalia kiekviename kelio per ligą vingyje, kiekvienoje įkalnėje ar pakalnėje ir net stotelėje.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums