Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Feliksas ir „Dykumų sraigė“ išvyksta į „Mongol rally 2018“

Vakar vakare skubėjome apkabinti Feliksą, liepos 11 d., išvykstantį į „Mongol rally“, kuriame važiuos motoroleriu „Dykumų sraigė“ (Desert Snail). Nenusakomai jaudino ne tik išsamus vaikino pasakojimas apie įvairiomis šalimis besidriekiantį maršrutą, galimas nenumatytas situacijas, bet ir pažadas į kelionę pasiimti palankaus vėjo malūnėlį.

Iš tiesų, kaip ir vaikai kelionėje per ligą, Feliksas turės kiekvieną dieną sutelkti valią ir kantrybė, kad pasiektų tikslą. Nuoširdžiai dėkojame jam už supratingumą ir sergančių vaikų palaikymą.

Atsisveikindami Felikso paprašėme dalintis kelionės eiga, o mes pažadėjome dieną ir naktį jį palaikyti. Būtinai dar ne kartą rašysime, kaip seksis Feliksui ir „Dykumų sraigei“.

Suprasdamas, kiek daug nenumatytų situacijų ištinka ir kelionėje per ligą, Feliksas yra išsikėlęs tikslą surinkti 5000 USD onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Prisidėkime, palaikykime Felikso idėją https://www.globalgiving.org/fundraisers/26894/

Plačiau apie šią kilnią ir įspūdžių kupiną kelionę: – Straipsnis portale LRT.LT „ Mongolijos ralio dalyvis: tai iššūkiai renkasi mus“; – Felikso pasakojimas 2018 m. liepos 7 d. laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums