Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Susitikimas su motociklininkais iš Švedijos

Liepos 21 d. šalia Vilniaus universiteto Vaikų ligoninės Pediatrijos korpuso esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje griaudė galingi motociklų varikliai.

„Rugutės“ bičiulis Bengt Nilsson ir draugiška motociklininkų komanda iš Švedijos surengė staigmeną mažiesiems ligoninės pacientams – pakvietė saugiai pasivažinėti motociklais. Retai pasitaikanti proga sudomino būrį smalsių berniukų ir mergaičių, jų mamų ir tėčių. Prie komandos prisijungė ir Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin.

Kai kurie lietingo oro nepabūgę vaikai motociklu skriejo net dukart; visi norintys galėjo nusifotografuoti ant patikusio motociklo. Galiausiai variklių galingumą išbandė drąsuolės gydytojos ir medicinos seserys. Kiekvienas motociklu važiavęs vaikas gavo švediškų dovanėlių.

Svečiai iš Švedijos šiltu dėmesiu apdovanojo ir tuos vaikus, kurie dėl savo būklės negalėjo išeiti į ligoninės kiemą: užgesinę motociklų variklius jie apsilankė Onkohematologijos skyriuje ir išdalijo švediškas lauktuves palatose gulintiems vaikams.

Dėkojame draugams iš Švedijos – Bengt Nilsson ir šauniajai motociklininkų komandai – už tai, kad vis pradžiugina mažuosius, nepaisydami mus skiriančio atstumo. Ačiū Jums už tikrą, nesibaigiančią draugystę.

Tariame ačiū Vaikų ligoninės Onkohematologijos centro vedėjai Sigitai Stankevičienei už suteiktą galimybę dovanoti gerų emocijų mažiesiems pacientams, taip pat už nuolatinį rūpestį ir šiltą bendravimą.

Ačiū ligoninės direktoriaus pavaduotojai slaugai Rimai Rozenbergaitei už nuoširdumą ir susitikimą su svečiais iš Švedijos lietingą vasaros dieną.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us