Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Japonijos kultūros festivalis kvietė dalintis gerumu

2016 m. rugsėjo 2-4 dienomis Dzūkijos sostinėje Alytuje vyko V Japonijos kultūros festivalis ir X Tarptautinė bonsų ir suisekių paroda. Džiaugiamės, kad dalyvauti šiame renginyje buvo pakviesta ir „Rugutė“. Lankytojai galėjo iš arti susipažinti ne tik su bonsai medelių kūrimo menu, suiseki akmenų, koi karpių grožiu, arbatos gėrimo ceremonijos ypatumais, bet ir išgirsti apie fondo veiklą, paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir įsigyti „Palankaus vėjo malūnėlių“.

Sekmadienio vakare renginį vainikavo labdaros koncertas. Japonijos džiazo vokalistė ir pianistė Keiko Börjeson su muzikantais ne tik improvizavo džiazo standartų temomis, bet ir atliko lietuvišką dainą. Ieva Zasimauskaitė žiūrovų širdies stygas virpino jautriai atliekamais kūriniais. Įspūdingą Argentinos dvasia alsuojantį šokį žiūrovams dovanojo dvi studijos „Aušrinė“ šokėjos. Ačiū visiems koncerto atlikėjams!

Kęstutis Ptakauskas daro milžinišką darbą, kad skleistų Japonijos kultūrą Lietuvoje. Šiame darbe jis ir jo komanda nepamiršta onkologinėmis ligomis sergančių vaikų. Nuoširdžiai dėkojame, kad esame ne vieni. 1244 eurai 21 centas. Tiek savaitgalį renginio metu padovanojo geri žmonės onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. AČIŪ!

Dėkojame Linui, Eglei, Agnietei, Ievai, Jurgitai, Erikai, Matui už pagalbą renginio metu skleidžiant žinią apie „Rugutę“.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us