Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dovanojame kraujo lašelį

2005 m. rugsėjo 15 d. Fondas ir VšĮ „Nacionalinio kraujo centras“ suorganizavo akciją „Padovanokime kraujo lašą vaikams sergantiems piktybiniais navikais“.
 
Pakvietėme UAB „Meistro arsenalas“ darbuotojus padovanoti kraujo sergantiems vaikams bei tapti aktyviais neatlygintinos donorystės propaguotojais. Donorų kraujo komponentų ir iš jų pagamintų preparatų piktybinėmis ligomis sergantiems vaikams reikia kiekvieną dieną.
 
Donorystė – tai kilnus, laisvas, geranoriškas žmogaus apsisprendimas. Būdami kraujo ar kaulų čiulpų donorais suteikiame sergantiems viltį pasveikti ar net padovanojame gyvybę.
 
Akcija buvo nepakartojama. Dar niekada nejutome tiek daug susikaupusio atidumo, jautrumo, noro padėti. Nuoširdžiai dėkojame Jiems už jų supratimą, gerumą ir pagalbą sergantiems vaikams.
 
Iš visos širdies dėkojame Neatlygintinos kraujo donorystės organizatorei Jūratei Končiuvienei už rūpestį, šiltą šypseną, švelnų žodį. Tariame ačiū visiems akcijoje dalyvavusiems VšĮ „Nacionalinio kraujo centro“ specialistams.
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums