Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dėmesys vaikams iš Japonijos

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Šiuo metu „Rugutę“ ir sergančius vaikus šildo jaudinantis gerumas iš Tekančios saulės šalies! Japonijos ambasadoriaus žmona Yuko Yamasaki ne tik tiesia tiltą tarp Lietuvos ir Japonijos, tačiau apgaubia ypatingu rūpestingumu ir vaikus, einančius didelių iššūkių keliu. Penktadienį surengtoje nuotolinėje furošikio lankstymo pamokoje buvo ne tik pasakojama apie šį tradicinio japoniško vyniojimo audinio tipą, bet ir pasakojama apie „Rugutės“ veiklą ir pagalbą vaikams.
 
Nuoširdžiai dėkojame gerb. Yuko už draugystę, palaikymą ir dalinamą šilumą.
 
Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie Lietuvos ir Japonijos tradicijų susipynimą – lininius furošikius, sekite puslapį Lino-Furoshiki. Čia taip pat galite įsigyti lininių furošikių komplektų ir taip padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.