Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėmesio! Skubus prašymas️

Pasitikdami ilgąjį savaitgalį turime labai didelį ir skubų prašymą – padėti pasirūpinti būtinais vaistais dešimtmečiui Arturui.

Praėjusį rudenį berniukui buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Ligos eiga buvo išties atkakli, todėl gydytojų sprendimu balandžio 24 d. atlikta alogeninė kamieninių kraujodaros ląstelių transplantacija. Tai beveik sutapo su 10-uoju Arturo gimtadieniu. Laikotarpis po transplantacijos buvo duobėtas. Prie visų duobių gegužės 20 d. nustatyta, jog išsivystė citomegalo virusinės (CMV) infekcijos reaktyvacija. Taikomas gydymas nedavė teigiamo atsako, o berniukui kilo vis ryškesni šalutiniai reiškiniai, lėmę jo kelią iki intensyviosios terapijos skyriaus.

Kitas vaistų pasirinkimas siekiant išgelbėti Arturo gyvybę ir suvaldyti CMV – LIVTENCITY 200 mg. Deja, vaistas nėra kompensuojamas. Savaitės gydymo kaina šiuo medikamentu – 7 000 eurų, o mėnesio gydymo kursas kainuotų 28 000 eurų. Gydymas šiuo medikamentu jau pradėtas taikyti ir šiandieninė gera žinia ta, kad jis teigiamas.

Tad labai kviečiame šį stebuklingą savaitgalį, kai išgyvensime ilgiausią dieną ir trumpiausią naktį, dovanoti šviesą ir viltį Arturui suteikiant taip reikalingą paramą jo vaistų pirkimui.

🎗 Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“
🟢 A. s. LT49 7044 0600 0590 6807
🟠 PayPal: edita@rugute.lt
📧 Paskirtyje parašykite palaikymo linkėjimą Arturui. Sąskaitos kopijos yra siunčiamos šeimai, ir jie perskaitys Jūsų palaikymo žodžius.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums