Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dėkojame Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijai

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Ne kartą įsitikinome, kad tikrai draugystei ir nuoširdžiam rūpesčiui visiškai nesvarbūs skiriantys kilometrai – „Rugutę“ vėl pasiekė dovana nuo ypatingų draugų Japonijoje! Šį kartą atjautos ranką „Rugutės“ globojamiems vaikams ištiesė Andrius Geležauskas, per turimą parduotuvę „Pasaka“ surinkęs 565 eurus.
 
Ačiū Jums, mūsų mielieji draugai iš Tekančios saulės šalies! Jūsų nuoširdi pagalba ir ištiesta draugystės ranka suteikia mums tvirtybės ir jėgų.
 
Pačią šilčiausią padėką tariame Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijai (JALFA) ir p. Hisayuki Sakamizu už nenutrūkstamai puoselėjamą jautrų ir prasmingą draugystės ryšį.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.