Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame 18-osios akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams

Gegužės 13 d. „Rugutės namuose“ vyko 18-oji neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“. Akciją organizavo labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“. Šį kartą kraujo paaukojo 17 žmonių, 4 iš jų – pirmąjį kartą. 6 entuziastai donorais dėl įvairių priežasčių negalėjo tapti, tačiau tikime, kad jiems pavyks tai padaryti ateityje.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Ieva
Skaityti daugiau

Galimybė būti kraujo donoru jau yra graži ir prasminga veikla. Kadangi kraujo komponentų ligoniams reikia kasdien, smagu žinoti, kad bent viena procedūra tikrai įvyks, nes aš jau paaukojau vieną raudoną gyvybės maišelį. O dalyvaudami tokiose akcijose kaip ši, matome ir daugiau donorų, todėl galime džiaugtis, jog darbas ligoninėje tikrai nenutrūks. Labai šiltas organizatorių ir visos komandos bendravimas, nuoširdus rūpestis kiekvienu kraujo donoru akcijos metu verčia jaustis saugiai ir ramiai. O namuose kepti pyragai kraujo donorystės akciją paverčia maža švente visiems dalyvaujantiems. Smagus ir įsimintinas laikas!

Vytautas
Skaityti daugiau

Labai smagu ir miela jus visus susitikti, pabūti. Labai šilta atmosfera visada, gera, jauku... O kur dar Lino šokoladinis pyragas!! Tiesiog gera dovanoti kraujo, pasidalinti, nes ko jau ko, o kraujo tai tikrai turiu apsčiai. O kažkam jo trūksta ir jis gyvybiškai būtinas

Dėkojame visiems, atvykusiems į kraujo donorystės akciją!

Nuoširdžiai dėkojame Nacionalinio kraujo centro darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.

Ačiū fondo savanorei Lyrai už pagalbą donorams.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums