Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Daugiau smagių akimirkų

Eidami onkologinės ligos gydymo keliu vaikai patiria daugybę įvairiausių išbandymų. Todėl pasiekus remisiją labai svarbu suteikti jiems kuo daugiau smagių akimirkų, kad džiaugsmingos emocijos nustumtų į šalį prisiminimus apie sunkias dienas ligoninėje.

Būtent todėl stengėmės finansiškai prisidėti prie Gaudrės atostogų. Šią mergaitę pažįstame nuo tada, kai ji ėjo leukemijos gydymo keliu. Kelias buvo visoks – ir status, ir vingiuotas, reikėjo gydyti ne tik ligą, bet išmokti gyventi ir su cukriniu diabetu. Po tiek patirtų išbandymu linkėjome, kad visa Gaudrės šeima pabūtų kartu ir patirtų džiaugsmingas atostogas be jokių rūpesčių.

Neseniai atskriejęs mergaitės mamos laiškas privertė pašokti iš džiaugsmo: „Noriu pasidalinti spontaniška, daugybę neįkainojamų džiugesio akimirkų, naujų patirčių ir įspūdžių dovanojusia mūsų šeimos kelione į Turkiją. Turkija – Gaudrytės išsvajotos nerūpestingos atostogos su daug maudynių ir saulės“ Pasak mamos, atrodė, kad tai buvo tarsi Dievo paruoštas įspūdingas laikas drauge kitame pasaulio krašte.

Džiaugiamės ir linkim, kad patirtos nuostabios akimirkos dar ilgai džiugintų visą gražią šeimyną.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums