Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Būtinos slaugos priemonės

Onkologinių ligų gydymas yra tarsi mozaika, susidedanti iš daugybės mažų detalių. Pametę nors vieną fragmentą, nebegalime pilnai užbaigti mozaikos piešinio. Taip ir onkologinės ligos gydymo kelyje, jei vaikui laiku nesuteikiami medikamentai, neatliekami tyrimai, išopėja burnytė, išsausėja oda ir pan., tai kyla trikdžių sėkmingai pasiekti kelionės tikslą.
 
Vienas iš ligos gydymo mozaikos frangmentų yra chemoterapijos metu dažnai atsirandančios odos problemos – ji sausėja, lupasi, niežti, parausta. Spindulinis gydymas taip pat sukelia didelius odos pažeidimus. Todėl artimiausiu metu šią temą aptarsime išsamiau.
 
O dabar norime pasidžiaugti, kad turėjome galimybę žaviam paaugliui padėti išsirinkti ir įsigyti tinkamų odos priežiūros priemonių. Būtent Topicrem kosmetika šiame kelionės etape jaunuoliui yra efektyviausia.
 
Visuomet sakome, kad tai, kas tinka vienam vaikui, nebūtinai tiks kitam. Netgi jei tinka šiandien, nebūtinai tiks rytoj. Tačiau šią minutę gera širdyje, kad nors trumpam galime palengvinti vaikino ėjimą sudėtingos ligos keliu.
 
Ačiū Jums, mieli „Rugutės“ rėmėjai!
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums