Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Slauga namuose

Nuomojama įranga

Norėdami išsinuomoti įrangą, užpildykite užklausos formą esančią žemiau, atsakysime kaip įmanoma greičiau.

Weinmann OXYMAT 3

Deguonies koncentratorius - Weinmann OXYMAT 3

0XYMAT®3 deguonies koncentratorius yra skirtas deguonies (O2) kiekio padidinimui ore, kuriuo jūs kvėpuojate. Deguonies terapija yra svarbi medicininė priemonė. Deguonies (O2) terapija dažniausiai naudojama kaip profilaktinė arba gydomoji priemonė tais atvejais, kai arteja arba jau yra deguonies trūkumas audiniuose (hipoksija)

Atsisiųsti instrukciją

Fazzini F-36

Atsiurbėjas - Fazzini F-36

Portatyvus, su rankena pernešimui. Su 1 L atsiurbimo indu, autoklavuojamu. Skirtas mažajai chirurgijai, po tracheotomijos operacijų, taip pat tinka naudoti namų sąlygomis. Maksimalus vakuumas 0,80 bar – 600 mm/ Hg/ 80kPa, reguliuojamas. Siurbimo galia 38 L/ min. Maitinimo šaltinis 230V, 50 Hz. Triukšmo lygis 62,5 dB. Svoris 2,6 kg. Išmatavimai: 300x190x160 mm. Veikimo ciklas: 30 min. įjungtas/ 30 min. išjungtas.

Masimo Rad 5V

Pulsoksimetras - Masimo Rad 5V

Ypatingai tvirtas ir sukurtas išskirtinai paramedikams. Tikslius matavimo rezultatus gausite net pacientui judant ir esant mažai perfuzijai. Autonominis veikimas iki 30 valandų.

Mindray PM-60

Pulsoksimetras - Mindray PM-60

PM-60 yra miniatiūrinis, lengvas prietaisas, galintis tiksliai patikrinti ir nuolat stebėti SpO2 ir pulso dažnį. Vartotojas nustato funkcijas ir našumą, priklausomai nuo pasirinkto veikimo režimo. Pagrindinių gyvybinių požymių patikrinimų funkcijos apima automatinį paciento ID priskyrimą, pavojaus signalo slopinimo būseną ir automatinio budėjimo režimą bei išjungimo funkcijas. Ilgalaikiam stebėjimui nuolatinis režimas suteikia galimybę rankiniu būdu įvesti unikalius paciento ID, pavojaus signalo valdymą ir duomenų formatą. PM-60 yra idealus pasirinkimas, norint stebėti pulso oksimetriją 2 val. ar net 2 dienas.

Produkto puslapis gamintojo svetainėje 

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums