Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

„Alatėja“ vėl džiugina dovanomis

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Įpusėjus rudeniui mus pasiekė ilgamečių draugų iš Čikagos siuntiniai ir šiltas laiškas:

„Miela Edita ir rugučiukai! Siunčiame Jums rudeniškus linkėjimus iš Čikagos. Įdedame truputį vilties, tikėjimo, glėbį geros nuotaikos ir daug daug sveikatos. Tegul ligoniukai sveiksta, o Jūs ir toliau jais rūpinsitės. Alatėja.“

Siuntoje ne tik žaislai, nukeliantys vaikus į žaidimų pasaulį, tačiau ir labai svarbios burnos higienos priemonės užtikrinančios švarias vaikų burnas chemoterapinio gydymo metu, ir mažiesiems skirti rankos laikikliai, kurie gelbsti, kai dėl įvesto kateterio negalima judinti rankos.

Miela „Alatėjos“ bendruomene, esame nepaprastai laimingi, kad jūs jau daug metų iš toli džiuginate vaikus ir rūpinatės jais.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.