Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ačiū visiems geros širdies žmonėms

Nors šiais metais „Pyragų diena“ kitokia, tačiau nuo pat ankstyvo ryto vis skamba mūsų telefonas, o pakėlus ragelį tarsi pakvimpa šokoladu, vanile ir dar šiltu biskvitu. Tada pasigirsta pasakojimai, kaip dalijamasi pyragais su kolegomis, giminėmis ar šeimos rate. Iki dangaus esame sujaudinti ir dėkingi už Jūsų rūpestį, šilumą, atjautą.
 
Norime dar kartą padėkoti Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui (Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras) už tęsiamą tradiciją kepti pyragus ir surinktą 329,75 Eur paramą.
 
Su didžiausiu džiaugsmu linkime skanių gerumu apgaubtų pietų AB Swedbank Koncultacijų centro (Swedbank Lietuvoje) didelei ir darniai komandai, nusprendusiai net tokiu rūpesčių perpildytų metu tapti tvirtu užnugariu vaikams, einantiems onkologinės ligos keliu.
 
Ačiū visiems geros širdies žmonėms, pervedantiems paramą į fondo sąskaitą su itin mielais įrašais „Pyragas „Rugutei“, „Pyragais kvepianti auka“.
 
Kartu su Liepa, įveikusia vieną pikčiausių onkologinių ligų – neuroblastomą, dėkojame, kad jūsų tiek daug, kad esate stiprūs, drąsūs, susitelkę ir savo draugyste bei dosnumu apgaubiate mūsų mažuosius kovotojus.
 
Tikime, kad visi kartu įveiksime šio rudens nerimą ir dovanosime vaikams galimybę grįžti į vaikystę be onkologinės ligos.
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums