Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ačiū už gabalėlį pyrago! 2023

Šio mėnesio pradžioje pyragais kvepėjo visa Buivydiškių pagrindinė mokykla! 🍰 Ačiū už pyragus ir palaikymą. Dėkojame už gerumo gūsį vaikams, kurie šiuo metu eina ligos keliu. Apkabiname kiekvieną!

Telšių „Džiugo“ gimnazijos gimnazistai lapkričio 16 d. ne tik skleidė kvapniausių pyragų aromatų bangą, tačiau paminėjo ir tarptautinę tolerancijos dieną. Augindami toleranciją savyje auginame ir empatiją, atjautą, pakantumą šalia esantiems bei gebėjimą elgtis etiškai.

Ačiū gimnazistams, primenantiems mums svarbiausias vertybes. Jūsų susibūrimas pyragų dienos metu įkvepia ir sustiprina tuos, kurie šiuo metu įveikia gyvenimo siųstus iššūkius.

Norime šiltai padėkoti „Bebenčiukų“ namučiams, kad jų bendruomenės dėka rudeniško žvarbumo dienos nusidažė jaukesnėmis, pyragais kvapniomis ir palaikymu kitam dvelkiančiomis spalvomis. Ačiū tariame už vaikų, einančių nelengvu onkologinės ligos keliu, palaikymą ir stiprybės suteikimą.

Gera ir šilta, kai ruduo, nors ir žvarbėjant orams, suburia ir skatina dalintis jaukumu ir šiluma.

Dėkojame ilgamečiams draugams – Vilniaus lopšelio-darželio „Papartis“ bendruomenei už sukurtą ir paskleistą šilumą, rūpestį ir dėmesį tiems, kuriems to kaip niekad reikia. Pajutimas, jog turi stiprų palaikymą ir susitelkimą yra svarbus kiekvienam vaikui einančiam nelengvu, įvairių iššūkių kupinu keliu.

Aplink mus tebesisuka skaniausi kvapai, nešdami svarbiausią Pyragų dienos žinią – palaikymą ligos paliestam vaikui. Jūsų gerumas netrukus virs medikamentų dėžutėmis ar būtinomis slaugos priemonėmis, kurios gelbsti vaikus jų gydymo kelyje. Ačiū už jaučiamą atsakomybę ir dovanojamą draugystės giją.

Kauno šv. Kazimiero progimnazija

Šiandien šilčiausią padėką tariame mažiausiems – lopšelio-darželio „Smalsutis“ bendruomenei. Ačiū už gerumą kvepiantį obuoliais ir vanile, šokoladu ir vyšniomis. Išlikite ne tik smalsūs, bet ir tokie pat susitelkę, atjaučiantys.

Sąla širdis matant pyragų sūkurį, siaučiantį per mokyklas, darželius. Jis užsuko ir į Kauno Jono Jablonskio gimnaziją.

Tariame pačią šilčiausią padėką. AČIŪ už jūsų atjautą, dosnumą ir jaučiamą atsakomybę už šalia esantį mažąjį kovotoją. Šiltai visus apkabiname!

Šiandien, Pasaulinę gerumo dieną, dalinamės dar vienu gėrio spinduliu.

#PyragasRugutei vyko ir Kauno lopšelyje-darželyje „Žuvintas“.

Dėkojame už palaikymą ir pyragus! Jūsų susitelkimas ir pagalba yra tvirta palaikanti ranka mažesniems ir didesniems draugams, kurie šiuo metu eina ligos keliu.

Pradedame antrąją savaitę padėkų už atsiųstus kvepiančius linkėjimus ir palaikymą sunkios ligos paliestam vaikui. Šį kartą šiltai apkabiname kiekvieną Kauno Žaliakalnio progimnazijos narį, kepusį ar skanavusį gardumyną.

Ačiū už bendrumo jausmą, kuris nepaprastai stiprus ir veda į priekį kiekvieną einantį šios ligos keliu.

Vakar gavome laišką kartu su nuotraukomis:

„Laba diena,
esu Anykščių rajono socialinio paslaugų centro Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Vilma Kazlovienė. Jau tampa tradicija, kad lapkričio mėnesio pradžioje paskelbta Pyragų diena įgauna pagreitį ir su kiekvienais metais ji suvienija vis daugiau kolektyvų prasmingiems darbams. Šiais metais ir mūsų Vaikų dienos centras pasinaudojo šia galimybe ne tik įsijungti į bendrą darbinę veiklą, ugdyti socialinius įgūdžius, patirti savo rankų darbo rezultatų džiaugsmą, bet ir pasinaudoti galimybe padėkoti Jūsų Labdaros ir paramos fondui. O dėkoti tikrai yra už ką, nes mūsų bendruomenėje yra vaikų, kuriems Jūs suteikėte neįkainojamą pagalbą.
Pyragų dienos idėjos įkvėpti Anykščių rajono socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro vaikai noriai patys gamino pyragaičius, aktyviai skatino Centro bendruomenę jais vaišintis ir aukoti onkologinės ligos sunkumus patiriančių vaikų pagalbai. Su dideliu užsidegimu vaikai skaičiavo kiekvieną paaukotą centą ir svarstė kokias medicinos priemones būtų galima nupirkti. Taip pat vyko edukacinė diskusija apie tai, kokiais būdais galima paaukotas lėšas perduoti Jūsų fondui. Buvo priimtas sprendimas, kad apsilankymas Kredito Unijos Anykščių padalinyje, vaikams suteiks ir praktinę, ir pažintinę edukacinę vertę. Džiaugiamės, kad Kredito Unijos darbuotojai mus pasitiko labai draugiškai ir besivaišindami mūsų skanumynais, aktyviai prisidėjo asmeniškai aukojant. Suprantame, kad mūsų surinktos lėšos yra tik mažas lašelis „Rugutės“ gerumo ir pasiaukojimo jūroje, tačiau jis yra pripildytas daug padėkų ir šiltų linkėjimų. Nuoširdus ačiū, kad Jūs esate.“

Ačiū už skleidžiamą pyragų aromatu skleidžiamą šilumą ❤

Anykščių Kredito Unija

Šią savaitę išgyvename pasididžiavimą jaunimu – galime tvirtai pasakyti, kad auga sąmoningų, empatiškų, jautrių ir labai veiklių žmonių karta. Žemai lenkiamės Druskininkų „Ryto“ gimnazijos bendruomenei paskleidusiai gardžiausius aromatus ir susitelkusiai kilniam tikslui – padėti vaikams, einantiems onkologinės ligos keliu.

Ačiū už šilumos kupinas širdis ir nenusakomą žodžiais bendrystės galią.

Beribį dėkingumą siunčiame Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos bendruomenei. Ačiū už suremtus pečius dėl vaikų, išgirdusių onkologinės ligos diagnozę ir besistengiančių kuo greičiau grįžti į darželio grupę ar klasę mokykloje. Jūsų buvimas kartu ir nuoširdus rūpestis suteikia tvirtybės ir jėgų. Apkabiname kiekvieną. ❤️

Pati šilčiausia padėka skrieja Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos bendruomenei. AČIŪ už jūsų atjautą, dosnumą ir gerumo gūsį sergantiems vaikams! Dėkojame už empatiją, kuri augina mus visus ir suteikia dar daugiau prasmės gyvenimui. Dėkojame už palaikymą ir kiekvieną tvirtai apkabiname.

Kai išgirstame įmonės pavadinimą TRANSCOM, visuomet plačiai šypsomės. Tai – ilgametis fondo rėmėjas, kuris jau daugiau nei dešimtmetį padeda rūpintis onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais. Šią savaitę ir TRANSCOM įmonės biuruose vyko Pyragų dienos, paskleisdamos pačias aukščiausias kvapų natas – rūpesčio, šokolado, atjautos, vanilės.

Dėkojame už tikrą draugystę, paramą ir tikėjimą tuo, ką darome. Jūsų dėka šiandien esame stipresni ir drauge galime padėti vaikams kovoti už didžiausią jų svajonę – Gyvenimą.

Nepaprastai džiaugiamės, kad Pyragų diena mums tampa vanile kvepiančia savaite ir turime tiek daug galimybių dėkoti. Šį kartą padėka skrieja ilgamečiams fondo draugams – Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijai.

Su pagarba lenkiame galvas ir apkabiname kiekvieną mokyklos bendruomenės narį už tai, kad esate tokie empatiški, susitelkę ir atidūs kiekvienam šalia esančiam.

Iki susitikimo lapkričio 16 d.!

Džiaugiamės neslūgstančia Pyragų dienos banga. Jos keteroje – „Rugutės“ ilgamečiai rėmėjai „Jaukių namų“ salonas. Vakar jie subūrė bendraminčius kilniam tikslui – širdimi apgaubti ligoninės palatose esančius vaikus, siųsti jiems stiprybę ir palaikymo žinią.

Visa širdimi dėkojame už rūpinimąsi net mažiausiu vaiko žingsneliu į gyvenimą be ligos. Ačiū, kad esate kasdien dėl vaikų ir vilties.

Nepaprastai džiaugiamės, kad pyragų virusas plinta ir tampa nevaldoma gerumo banga! Ačiū tariame ilgamečiams draugams UAB „Kinze Europe“ ir UAB „GEALAN BALTIC“ už jau tradicija tampantį susitelkimą dėl vaikų, einančių onkologinės ligos keliu.

Ačiū už supratingumą, kad tik laiku pristatyti trūkstami medikamentai ir pažangios slaugos priemonės lemia sėkmingą gydymo kelią be jokių stabtelėjimų. Gera, kad esate kartu su mažaisiais.

UAB „Kinze Europe“ ir UAB „GEALAN BALTIC“
Skaityti daugiau

Happy Cake day! The annual Kinze Europe Cake Day continues this year with its beautiful and enduring tradition.

As every year, Kinze Europe employees and our neighbors from GEALAN BALTIC gathered to savor their baked cakes and contribute to the activities of the Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“.

Rugute Charity and Support fund aims to provide informational, financial, medical, and psychological support to children with oncological diseases. Additionally, it supports medical institutions where these children are being treated, collects legal, social, and medical information necessary for families affected by a child's oncological disease, and promotes communication and the sharing of experiences among these families.

Support the project: https://rugute.lt/paremk/

Nepaprastai džiaugiamės tebesitęsiančiu stebuklingu rudens laiku, kai gardžiausi keptų pyragų aromatai apgaubia mūsų ir sergančių vaikų širdis. Šį rytą neišmatuojamą dėkingumą siunčiame Šiaulių lopšeliui-darželiui „Žirniukas“.

Ačiū tariame visai darželio bendruomenei už susitelkimą dėl vaikų, einančių onkologinės ligos keliu ir įveikiančių sunkiausius iššūkius. Aukite tokie pat empatiški ir rūpestingi, jausdami atsakomybę už kiekvieną, esantį šalia.

Šypsomės skaitydami gardžiausiais kvapais kvepiantį Kauno Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos laišką:

„VDU ,,Rasos“ gimnazijos Mokinių taryba lapkričio 6 d. organizavo PYRAGŲ DIENOS akciją. Labai daug gimnazistų prisijungė prie iniciatyvos ,,Po atostogų grįžtu su pyragu!“ Iš gimnazijos priesalio sklindantys skanumynų kvapai kvietė visą bendruomenę ragauti jų ir aukoti sergantiems vaikams. Surinktos lėšos bus pervestos į labdaros ir paramos fondą ,,Rugutė“, kuris jau daugelį metų rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais. Gimnazijos bendruomenė dalinasi gerumu ir aukoja lėšas visą savaitę (lapkričio 6-10 d.)“.

Mielieji, žemai lenkiamės JUMS ir dėkojame už empatiją ir atjautą. Išlikite tikintys, kad iš visos širdies atlikti darbai gali pakeisti pasaulį ir pripildyti jį saugumo.

Šiandien Kauno Panemunės pradinėje mokykloje pakvipo pyragais ir po klases pasklido gerumas. Tas gerumas neišmatuojamas – jis dovanoja viltį pasveikti ir įkvepia drąsos ryžtingai pasitikti kiekvieną gydymo procedūrą.

Žemai lenkiamės visai mokyklos bendruomenei susitelkusiai dėl kiekvieno onkologinės ligos keliu einančio vaiko.

Ačiū už ilgametę draugystę

Mums didžiulė garbė „Rugutės“ draugų rate matyti Tech-Park Kaunas įmonių bendruomenę. Žavimės jų socialine atsakomybe ir dėkojame jau už dešimtmetį rengiamą Pyragų dieną skiriant lėšas vis kitai nevyriausybinei organizacijai.

Dažnai kova su onkologine liga primena kritimą į bedugnę, iš kurios aukštyn veda daugybė mažų stačių laiptelių. Kuo sklandesnė gydymo eiga, tuo didesnė tikimybė aukštyn kilti net peršokant du laiptelius. Tad be galo esame dėkingi, kad Jūsų paramos dėka galėsime pasirūpinti mažiausia smulkmena, padedančia vaikams kopti į viršų.

Ačiū, kad šiais metais pasirinkote „Rugutę“. Drauge galėsime vaikams parūpinti nekompensuojamų medikamentų ar efektyviausių slaugos priemonių. Juk nėra nieko svarbiau, kaip išgirsti dar ir dar vieną sėkmės istoriją.

Gražus sutapimas – mūsų savanoris Linas dirba vienoje iš Tech-Park Kaunas įmonių, tai galėjo ne tik paragauti pyragų, bet ir papasakoti bendruomenės nariams apie „Rugutę“.

Pirmadienį baltumu spindinti Pyragų dienos gerumo gniūžtė nuriedėjo per Kauno lopšelį-darželį „Vyturėlis“. Džiaugiamės jūsų bendruomenės susitelkimu ir dėkojame, kad palaikymu dalinatės su onkologinės ligos keliu einančias vaikais! Dėkingumo pilna širdimi apkabiname kiekvieną!

Šį kartą beribį dėkingumą siunčiame Kauno lopšelio-darželio „Rokutis“ bendruomenei už paskleistą palaikymą, padrąsinimus ir šypsenas. Šiltai dėkojame už gerumo sėklas, kurios užaugina stiprybės ir vilties medžius vaikų, einančių onkologinės ligos keliu, širdyse.

Ačiū, kad esate kartu šiame kelyje!

Šypsomės skaitydami gardžiausiais kvapais kvepiantį Kauno Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos laišką:

„VDU ,,Rasos“ gimnazijos Mokinių taryba lapkričio 6 d. organizavo PYRAGŲ DIENOS akciją. Labai daug gimnazistų prisijungė prie iniciatyvos ,,Po atostogų grįžtu su pyragu!“ Iš gimnazijos priesalio sklindantys skanumynų kvapai kvietė visą bendruomenę ragauti jų ir aukoti sergantiems vaikams. Surinktos lėšos bus pervestos į labdaros ir paramos fondą ,,Rugutė“, kuris jau daugelį metų rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais. Gimnazijos bendruomenė dalinasi gerumu ir aukoja lėšas visą savaitę (lapkričio 6-10 d.)“.

Mielieji, žemai lenkiamės JUMS ir dėkojame už empatiją ir atjautą. Išlikite tikintys, kad iš visos širdies atlikti darbai gali pakeisti pasaulį ir pripildyti jį saugumo.

Vanilę ir cinamoną galima užuosti iš nuotraukų!  Dėkojame Caverion Lietuva už tęsiamą tradiciją! Būtent tokios tradicijos mums padeda jaustis užtikrinti, kad galėsime nupirkti brangių medikamentų, slaugos priemonių

Kauno Vaišvydavos mokykla šiandien kvepėjo pyragais – mokiniai ir mokytojai šventė Pyragų dieną! 🍩 Ačiū už grožį, kurį kuriate kasdienybėje. Jūsų pyragai pavirs medikamentais, slaugos priemonėmis, kurių labai reikia onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Įvairiausiais pyragais šiandien kvepėjo Kauno lopšelyje-darželyje „Pasaka“ 🍰

Ačiū už susitelkimą. Gera matyti rūpinimąsi kiekvienu vaiku, išgirdusiu onkologinės ligos diagnozę. Tik būdami būryje esame stiprūs ir galintys įveikti net didžiausias kliūtis 🧡

Šiandien Skriaudžių pagrindinėje mokykloje pakvipo pyragais. Vaikai dalijosi kvepiančiu gabalėliu atjautos bendraamžiui, šiandien esančiam ligoninės palatoje. Šiltai dėkojame visai mokyklos bendruomenei už tai, kad esate tokie empatiški ir rūpestingi. Tikime, kad tokias svarbias vertybes širdelėse turintys vaikai kurs gražią ateitį artimui ir šaliai.

Apkabiname Ameliją, lankančią šią ugdymo įstaigą ir šiandien galvojančią apie bendražygius, einančius sudėtingos ligos keliu.

Įsisukus vanile ir šokoladu kvepiančioms dienoms pradedame dalintis Pyragų dienos džiugesiu!

Pirmieji gardėsiais, kurių pagrindiniai ingredientai – rūpestis ir atjauta, dalijosi Kauno technologijų mokymo centro Socialinių paslaugų skyriaus nariai. Renginio pradžioje vedėja Giedra Sadauskienė į susirinkusius kreipėsi Ele Soul žodžiais: „Matome ir grožimės tuo, kas skirta kitiems, o jaučiame ir patiriame šį grožį širdimi. Kad širdis gebėtų jausti, ji turi išmokti dalintis, o tai ir yra gyvenimas kitiems.“ Vėliau susibūrimą praturtino dainininkės Rūtos Morozovaitės atliekamos melodijos.

Iš visos širdies dėkojame kepusiems, skanavusiems ir taip prisidėjusiems prie sėkmingesnio onkologinėmis ligomis sergančių mažųjų gydymo. Nepaprastai žavimės Jūsų rūpestingumu, šiluma, atjauta.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums