Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Julijos tėvų pasakojimas apie „Rugutę“

Apie „Rugutę“ pirmoji sužinojo mūsų a. a. dukrytė Julija. Jai jau buvo praėjęs sunkiausias ligos pusmetis. Visi laukėme šv. Kalėdų. Julytė naudojosi jai dovanotu nešiojamuoju kompiuteriu, per jį vyko ir bendravimas su draugais ir pažįstamais. Tada ji sugalvojo parašyti laišką „Rugutės“ Nykštukams, kurie pildydavo vaikų svajones. Kai Nykštukai pasibeldė į mūsų namus, nešini gyvu, spurdančiu Julijos „noru“ – šuniuku, mes negalėjome patikėti! O Julija negalėjo patikėti, kad jos norui buvo lemta išsipildyti. Taip prasidėjo mūsų pažintis su „Rugutės namų“ įkūrėjais Edita ir Dainoru.

Julija labai mėgdavo pabūti „Rugutės namuose“: ji ten ilsėdavosi nuo ligoninės aplinkos, dažniausiai savaitgaliais. Labai mieli prisiminimai, kai galėdavome apsistoti visa šeima. Julytei patikdavo stebėti savo mažąjį broliuką, kai jis įsijautęs žaisdavo su „Rugutės namų“ žaislais…

Julytė ir jos broliukai labai laukdavo nuostabiausio renginio – „Draugų salos“. Kokie laimingi, švytintys jie važiuodavo namo! Džiaugdavosi dovanomis, įdomiais koncertais, susitikimais. Kai ruošėsi susitikimui su „Rugutės“ draugais dviratininkais iš Anglijos, reikėjo nupiešti dviratį ir padovanoti svečiams. Ši užduotis privertė visus mūsų vaikus paprakaituoti, nes niekaip nepavyko nupiešti dviračio.

„Rugutės namai“ – tai bendravimo, susitikimų erdvė. Tai – ramybės ir apmąstymų salelė dideliame mieste. Jautiesi vienišas – eik pas „Rugutę“, trūksta draugų – sutiksi „Rugutėje“. Būtent bendraudama „Rugutės“ forume mūsų Julytė surado be galo nuostabių draugų, kurie ją pamilo ir globojo iki pat jos išėjimo į amžinuosius ramybės slėnius. Už tai mes, Julytės tėveliai ir broliukai, be galo esame dėkingi draugams ir „Rugutei“.

Linkime „Rugutei“ pačių šviesiausių dienų, pačių džiaugsmingiausių akimirkų, NEBLĖSTANČIOS meilės ligoniukams ir ilgų ilgų gyvavimo metų. O visiems vaikams, kovojantiems su liga, linkime kuo greičiau pasveikti, jų tėveliams – stiprybės, o kai bus sunku, prisiminkite „Rugutę“. „Rugutės“ nuostabūs įkūrėjai ir bičiuliai visada jus apkabins, stiprins ir lydės kelionėje per Jūsų vaiko ligą. Stiprybės „Rugutei“ ir jos draugams.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums