Childhood Cancer Fund Rugutė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Viešnagė Panemunės pradinėje mokykloje

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on pinterest

Kaskart važiuojant į susitikimą su mokyklų bendruomenėmis apima šilti jausmai ir nejučia pradedame šypsotis. Juk matyti, kaip vaikai ir juos supantys žmonės puoselėja atjautos ir dosnumo jausmą yra nepaprasta laimė ir didis jaudulys. Tokių pakilių jausmų apimti šiandien pravėrėme Kauno Panemunės pradinės mokyklos duris.

Atrodo, dar tokie šie žmonės nedideli, o jau tokie išmintingi… Ir šie vaikai ne tik kalba, bet ir daro! Jie ne tik jaučia poreikį aukoti ir padėti sergančiam, tačiau mąsto ir apie tvarumą. Šiais metais ne kiekvienas moksleivis kepė po pyragą, o vieną pyragą dalijosi visa klasė. Labai džiaugiamės, kad šie atsakingi moksleiviai patikėjo paramą „Rugutės” fondui, už ką esame dėkingi iki mėnulio ir atgal!

Atsisveikindami visus tvirtai apkabinome ir paprašėme kartu su begaline padėka šiuos apkabinimus parnešti į klases bei perduoti visiems klasės draugams. Ačiū, kad esate „truputėlį geresni negu reikia“. (K. Mapivas)

„Rugutės“ fondui vaikai perdavė 1309 eurų paramą, kurią skirsime vaikų gydymui ir slaugai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on pinterest
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.