Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Turime pripažinti – tai anaiptol ne „smulkmena“

Netrukus šios burnos priežiūros priemonės pasieks Vilniaus vaikų ligoninėje ir Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyriuose gydomus vaikus. Viena dažniausių chemoterapinio gydymo pasekmių yra burnos gleivinės išopėjimas, dėl kurio blogėja tiek fizinė, tiek emocinė mažojo paciento būklė: vaikas kenčia stiprius skausmus, negali į burną įsidėti nė kąsnio maisto. „Caphosol“ ir „GUM® AftaClear“– vienos iš efektyviausių priemonių, kurios greitai pašalina sukeltus burnos gleivinės pažeidimus, leidžia po truputėlį valgyti ir su mažesniu kiekiu byrančiu ašarų tęsti gydymą.

Kalbėdami apie esminę fondo paramos kryptį – kuo labiau prisidėti prie sėkmingesnio mažųjų pacientų gydymo, dažnai burnos priežiūros priemones įvardiname kaip „smulkmeną“. Tačiau gavę šeimų laiškus, kuriuose dėkojama už dieną su šypsena ir galimybę neurzgiančiu iš bado pilvuku tęsti gydymą, turime pripažinti – tai anaiptol ne „smulkmena“.

Iš visos širdies norime padėkoti fondo rėmėjams už supratingumą, jog sėkmingo gydymo metu didelę reikšmę turi kiekviena smulkmena. Tik jūsų parama mums leido sumokėti 1747,04 Eur už šias burnos priežiūros priemones ir taip padovanoti mažiesiems kovotojams daugiau geros nuotaikos ir šypsenų.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us